Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most hinnem?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka beszéltem a barátommal msnen és feltett egy kérdést melyre 3 választási lehetőség van és a válaszból a személyiséget lehet egy kicsit leszűrni.Teljesen kiakadtam, mert kérdezett már 5 ilyen kérdést az első randin és ez is közte volt!az első randink 1,5 hete volt.Teljesen rendes komoly embernek ismertem eddig, de most elgondolkoztam azon, hogy vajon van e neki más vagy beszél e más lányokkal, hogy ezt elfelejtette.Igaz késő este volt fárasztó nap után de akkor is...Lehetséges, hogy csak szimplán elfelejtette?
2010. jún. 29. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
WTF?
2010. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom kérünk egy kommentet amibe értelmesen kifejted mondanivalód köszi
2010. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5. olvasásra leis esik :D Elképzelhető vagy csak szimplán elfelejtette de azért megkérdezheted Tőle hátha zavarbajön és kiakad vagy vmi reakciója lesz.
2010. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, ebben mit nem értetek :D

lehet, hogy ez 1 másik teszt és a másik 2 kérdés nélkül ebből már más derül ki, mint amit a randin kérdezett. egyébként én nem szoktam magnóra venni a randikat, így valószínűleg ő sem. és ha csak arra kíváncsi, hogy másnap is ugyanazt mondod-e? ;)

2010. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsánat. azt akartam írni, hogy máskor. szóval máskor is ugyanazt mondod-e
2010. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet, köszönöm szépen a választ!:)
2010. jún. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!