Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek lányokhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek lányokhoz?

Figyelt kérdés
15 éves kissé félénk srác vagyok és nem igazán tudom hogyan közeledjek lányokhoz?
2010. jún. 28. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
fogd meg a seggét de csak lassan nekem ez bejön :)
2010. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbálj velük egy hullámhosszra kerülni, nem úgy értem, hogy buzulj el hanem csak úgy, hogy hülyülj velük és hallgasd meg mindig amit mondanak és próbálj azokra reagálni vissza poénosan ha meg olyan a téma akkor próbálj tanácsot adni vagy válj komolyá és beszélgessetek.
2010. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogyan közeledj a lányokhoz? hát mondjuk a lábadon...
2010. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az utolsónak heheh jó poén
2010. jún. 28. 23:52
 5/7 anonim válasza:
Beszélgess velük, és próbálj ellazulni, és ne legyenek gátlásaid feléjük!
2010. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két lábadon úgy ahogy a Tóth Feri
2010. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzájuk kombájnnal, az biztos leveszi őket a lábukról!
2010. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!