Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Nektek milyen csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek milyen csajozós duma jön be, hogy közeledjek a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy túl sokat voltam a barátaimmal akiket még jóformán csak a számógép köt le.Nem kockák,eljárogatunk városba,parkba erre arra csak nem vágynak még annyira a lányokra mint én.Szeretnék már kitörni ,lányokkal ismerkedni csajozni, csak nem tudok odamenni csak úgy hozzájuk és leszólítani őket mert már az összes lányt akit ismerek csak barátnak kezel:(


Új iskolába fogok járni ,új csajok lesznek tiszta, lappal indulhatok.És jó lenne bulikban is lányokkal ismerkedni.


Kétségbe vagyok esve ,lécci segítsetek!


15/F


2010. júl. 11. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A legkönyebb (sztem) lányokkal ismerkedni a eljársz sportolni vagy valamiyen szakörre ahol lányok vanak , ott van alapból egy téma amiről lehet beszélgetni.Felejtsd el a csajozós dumákat , nagyon átlátszóak csak add önmagad.Am is szánalmas ha egy eröltetett előre eltervezett szöveget próbálsz belevinni a besélgetésbe.
2010. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*beszélgetésbe
2010. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ikan: köszi,megfogadom:) am jöhetnek még
2010. júl. 11. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Az iskolai csajozást felejtsd el,csupa plázaribik járnak oda!
2010. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szépek a szemeid
2010. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sablonszövegeket szerintem is felejtsd el,légy természetes és spontán,add önmagad,ne játssz szerepeket.Az erőltetett dumák nem sok lánynak jönnek be,a legtöbb közölük elég elcsépelt.Kezdetnek az is megteszi akár,ha mondjuk rákérdezel egy csinos évfolyamtársadtól az órarendjére,vagy mit gondol erről és erről a tanárról,nem-e tudja véletlenül,mikor van ilyen meg olyan szakkör,stb.
2010. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Buliban könnyebb ismerkedni. Pl.én úgy kezdtem, hogy addig nézett a srác, hogy végül fogtam magam és odamentem hozzá majd bemutatkoztam egy szép mosollyal, majd csak úgy kezdtünk dumálgatni mindenről, az adott helyről, az emberekről, piáról :)) Az első benyomás fontos! Egy szép mosoly miközben bemutatkozol, sokat segít, nálam legalábbis.
2010. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát akit eddig ismertél és vonzódsz hozzájuk vagy több van akk azt mondd el neki.mert ez olyan mintha nem nagyon akarnál tenni semmit. bulizni meg gondolom jártok és ott mondjuk egy lánnyal de ne úgy h szia cica van gazdád hanem normálisan és kedvesen és még ha nem is jössz be neki vagy ilyesmi legalább akk eggyel több lányhaverod lesz.
2010. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megfogadom mindd:)
2010. júl. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!