Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gázos szituáció. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gázos szituáció. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is nagyon gonosznak érzem magam, de van egy barátom, akivel pár hete vagyunk együtt. A gond az, hogy mint embert nagyon tisztelem, kedvelem, de nincs meg a vonzalom köztünk... Nem vágyom az érintésére, csak a vele való beszélgetésre.A probléma még az, hogy egyezik a baráti körünk, így a szakítással mindent felbolygatnánk.El lenne szúrva a nyarunk, de így meg félek, hogy egy életre elmegy a kedvem minden férfitól... Voltatok már hasonló helyzetben? Nagyon bonyolult...
2010. jún. 28. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltam. Vége szakírás lett. előbb utóbb ez lesz. hajrá
2010. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem megy ne erőltesd! sajnos van úgy, hogy nincs meg az a bizonyos "szikra", ez nem a te hibád. van úgy, hogy a saját érdekeinket kell figyelembe vennünk, bármennyire is szeretjük/tiszteljük a másikat! ne legyél vele "kényszerből", mindenki megérheti, hogy nem úgí érzel iránta!
2010. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
te ebben olyan rímek vannak hogy elénekeltem
2010. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, értelmes srácnak tűnik, elmondod neki, hogy mit (nem) szeretnél szépen nyugodtan biztosan megérti.
2010. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"te ebben olyan rímek vannak hogy elénekeltem" :D
2010. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:D hát még ilyen rossz helyzetben is képes vagyok rímelni... :D

Ami még együtt tart minket, az a közös baráti kör. Minden olyan jó lehetne, ha lenne itt vonzalom... Ha szakítanék, látni se akarna, és úgy meg lőttek az eltervezett programoknak.

2010. jún. 28. 23:15
 7/8 pokolipocok válasza:

szakírás??


szerintem jobb ha most szakítassz.. később minden nehezebb. legyetek csak barátok. ha csak a beszélgetés kell, miért járni?? ha ő belédzúg később még jobban gázos lesz..

2010. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát ez batyu eléh szarügy, viszont ígyis úgyis szakítás lesz belőle szval minnél előbb meg teszed annál hamarabb kezdhetsz agyalni h milyen más programokat csinálj a nyáron, más társasággalakkár :/ mondjuk nem feltátlenül fogtok ti rosszba lenni sztem :)
2010. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!