Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyellnének az osztálytársaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnének az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy az osztályomon belül, mintha szégyellnének az osztály társaim egymás előtt, mert amikor például az utcán találkozok valamelyikükkel akkor teljesen normálisan viselkednek velem, de amikor pl. odamegyek a suliba valakihez akkor mintha kerülnék a társaságom.Ezt talán azért lehet, mert még régebben (olyan 14 éves koromig) elég visszahúzódó voltam, meg nem is voltam az osztályba a leghelyesebb kinézetű, és ezért legtöbben kerülték a társaságom, de most már teljesen átlagosan nézek ki, bár nem vagyok a "minden szombaton bebaszok" típus, hanem kb havonta egyszer megyek el vmi. buliba.És most nem értem, hogy megmaradt bennük ez a 14 éves énem vagy az lenne a gond hogy nem vagyok nagyon partyface, hogy egymás előtt szégyellnek az oszt. társaim.
2010. jún. 28. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hülye vagy-e lányom?

Sztem másért útálnak!

2010. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Fiú vagy lány vagy ?
2010. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Sz.tem fiú vagy. Ugye??

Egyébként ez sokakkal előfordult már. Vannak olyanok akik nem képesek elfogadni hogy változnak az emberek ezért általába ők is olyanok maradnak egész életük során amilyennek megszülettek. Azt ajánlom hogy az osztályodon kívüli barátaiddal foglalkozz, tarts egy egézséges határt magatok közt. A tulzott rámenőség eléggé taszító. Ha megtartod ezt a határt Egézséges határt szóval ne zárd ki magad az osztály közösségből) akor felkelted a figyelmük és barátságosabbak lesznek. És mindig az lebegjen a szemed előtt hogy olyannak látnak amilyennek képzeled magad.

2010. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot :). amúgy 16/F
2010. jún. 28. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy azért kerülnek mert így megváltoztál. Ők nem ilyennek ismernek, és az új énedet nem tudják elfogadni. Amúgy én erről tudnék mesélni egy jó sztorit. Itt nem írom le, mert hosszú, de ha írsz egy privit szívesen elmesélem neked. :)
2010. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Mintha én írtam volna, csak én lány vagyok. Dettó ez a helyzet. Megismertek anno 6-7 évesen, és azt hiszik most is olyan vagyok. Pedig nagyon sokat változtam. De nem is nagyon akarnak megismerni. Egyszer órán kérdezte a tanár, h ki mit gondol/milyennek ismeri a másikat, és az jött le, h egyáltalán nem is ismernek, mert "visszahúzódó vagyok". Hát olyan emberek között ne is várjanak mást, akik csak lehurrognak bármit mondok. Szerencsére tavaly ballagtunk 8. ból, és az új iskolában meg minden rendben. Ha csak nem 8 vagy 6 osztályosba jársz, akkor nem kell sokáig elviselned őket. 16/l
2010. jún. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát utolsó válaszolónak írom, hogy nem az a célom, hogy minél hamarabb megszabaduljak tőlük, hanem az h javítsak a kapcsolaton az osztály és én köztem :).
2010. jún. 29. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:

A fiataloknál sajnos gyakran előfordul, ez a fajta sekélyesség, és a többiek rosszallásától tartva, érvényesül a csorda terelő hatása. Lehetséges hogy így van ez.


Ne aggódj, általában egy ilyen harcot apránként kell megnyerni a tagokkal hogy befogadjanak. Ne fuss utánuk, de állítsd őket kész helyzet elé, és kényszerítsd ki belőlük a helyes magatartást és a veled való pozitív kontaktust. Kezd azokkal akik a legjobban kedvelnek.


Ne hazudj sosem mert az visszaüt, de ha valamit csinálsz az egyikkel, akkor azt elmondhatod, amikor egy másikkal vagy, így lassan beépül a tudatukba hogy mindenki barátkozik veled, így a félelmük elszáll!

2010. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!