Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem úgy, hogy engem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem úgy, hogy engem a lányok egymás között szégyellnének?

Figyelt kérdés

Amikor városban találkozok egy lánnyal, és más lányokkal van, akkor rám se néz, meg se akar ismerni, és ez nem először fordul elő.

Néha a suliban is előfordul, de már megszoktam.

Csak bánt, hogy nem értem, hogy annyira taszító vagyok, akkor mért kell egyáltalán hozzám szólni, hitegetni, meg barátkozni velem. Nekem nem kell az ő barátságuk, egyszerűen meguntam ez, hogy állandóan ez van.

Nem csak a lányoknál a srácoknál is így van, nem egyszer érzem úgy, hogy csak azért állnak velem szóba, hogy szórakozzanak velem.

Pedig nem vagyok beszédhibás, igaz eléggé csendes fajta vagyok, 1,8 m magas vagyok, barna haj, kék szemem van, szerintem semmi baj a külsőmmel, nincs kampó orrom, görbe lábam, nem vagyok dagadt, nincs nagy fejem, és átlagosan öltözködöm.

Nem értem engem mért nem lehet nyíltan felvállalni.


16F


2011. máj. 3. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A kétszínű emberek mellett nagyon sok oylan is akad, aki biztosan kedvel téged és van veled. Miért nem velük vagy?
2011. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Parasztokkal találkozol. Nekem van ronda barátom, de kuuurvára nem érdekel hogy néz ki. Ha kedden kedveltem akkor szerdán is szeretni fogom.
2011. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert gyermekek.
2011. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+ a csordaszellem...
2011. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor én abszolút fekete bari lehettem, mert mindig azokat pátyolgattam akit mindenki leszart. Egyszer kétszer ki is osztottam osztálytársakat ha szekálták a szerintük nyomibbakat. VÁÁÁ ettől fordult fel a gyomrom.
2011. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na az milyen, hogy vn egy vak osztálytársam, 3 éve jött és azóta is mindneki basztatja? És nem hetedikesek, hanem 12-edikesek vagyunk..én vagyok az egyetlen normális, úgy látszik....
2011. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Chuck ***** válasza:

"Parasztokkal találkozol"

Hát finoman szólva valószínűleg az a helyzet, igen....

Nem meri elismerni a többiek előtt, hogy ismer téged...Lehet, hogy szerinted jól nézel ki, vagy amúgy is, ha meg nekik nagyok az elvárásaik...

De rá se ránts, lesz ez még így se!

2011. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!