Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van ilyen? Picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen? Picit fura kérdés a szerelemről.

Figyelt kérdés
Lehetek úgy szerelmes valakibe, hogy néha az agyamra megy, idegesít, nem is foglalkozom vele, de mégis ha mellettem van, megőrülök? Viszonzatlan szerelemről van szó, nem is tudja az illető...jóban vagyunk, így sok alkalom adódik hogy közel legyünk egymáshoz. Ilyenkor nagyon vágyom rá, és sokszor be kell csuknom a szemem mert úgy érzem felrobbanok,annyira szeretném őt egész lényemmel...ez lehet, hogy csak erős vonzalom, vagy simán hülyeség? Talán szerelem..?
2010. jún. 28. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
kéne neked egy tesztoszteronlikvidáló indzseksön :)
2010. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
talán hülye vagyok, de ez nem ide tartozik.
2010. jún. 28. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért mert viszonzatlan?
2010. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez összefügg?
2010. jún. 28. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
igen
2010. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
nem.ez tuti hogy összefügg...azért őrülsz meg,mert tudod,hogy nem fogod soha megkapni,pedig már fél éve,vagy több,arra vársz...ne akard.felejtsd el.
2010. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fellángolás. Volt már így mással is. :)
2010. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a fellángolás nálam pár hétig szokott tartani..nem húzódik már vagy egy éve..:S nem tudom...úgy érzem, szeretem őt...és nem 100%, hogy sosem lesz az enyém,csak...fura helyzet..
2010. jún. 28. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Kicsit mesélhetnél arról milyen a kapcsolatotok. Barátok vagytok? Te mennyire jössz be neki? Függetlenek vagytok?
2010. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, mondhatni barátok vagyunk. Egészen bizalmas a viszony köztünk, de például szerelmi ügyekről nem szoktunk beszélni, vagy csak nagyon ritkán és nagyon keveset. Nem beszéltem vele így hát erről sem soha, ő szerintem nem is gyanítja, hogy mit érzek, viszont 98%-ot adok rá, hogy nem viszonozza, így hát nem lenne értelme elmondanom neki. Elég fontos tényező, hogy fiatalok vagyunk...egyidősek, ő egy picivel fiatalabb is nálam (pár hónap), de ő még nagyon gyerek. Gondolkodásilag, agyilag egy szinten vagyunk kb., de érzelmileg ő még nagyon nem érett. Talán ez is a gond...
2010. jún. 28. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!