Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál? Fontos

Figyelt kérdés
van egy haverom aki együtt járt egy csajjal 3hónapig,de már 9hónapja külön vannak. azért mentek szét,mert a csaj féltékeny volt.azóta volt egy barátnője,de megcsalta az exével.rájön a srác időközönként és megkeresi a csajt.olyankor olyan vele,mint a kapcsolatuk elején,de egyik percbe azt mondta,h nem tudja,h mit csináljon másikba meg azt,h ő már ezt lezárta.A srác anyukája nagyon szeretné,ha kibékülnénk.ő nem tud elképzelni mást a fia mellett.Tegnap az anyuka felhozta a fiának,h miért nem békülnek neki,a srác úgy reagált rá,h hagyjuk,de mikor az anyukája elmondta neki,h megváltozott a csaj,mert megszenvedte a szakitást akkor annyit mondott,h könyörögtem neki ezerszer,h ne csinálja.Arra lennék kiváncsi,hogy ha titeket nem érdekelne a csaj akkor végighallgatnátok a hegyibeszédet vagy elállitanátok anyukátokat?azt még tudni kell,hogy ha az anyuka szóba hozza a csajt akkor a srác mindig elgondolkodik rajta és keresi.
2010. jún. 28. 16:19
 1/5 nielindi ***** válasza:

alapbol anyukának semmi köze a gyereke kapcsolatához.

anyám akarna rábeszélni az exemre... ez nem olyan dolog, h anci nem tud mellettem mást elképzelni.


a srác nem tudja, h mit akar. elöbb-utobb kitalálja.

2010. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos kapcsoltat! az szinte semmi! lehet igaza van anyunak, de a párkapcsolati életébe a gyereknek ne szóljon bele, ne anyuka fogja szeretni hanem a srác.
2010. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt még mellé kell tenni,hogy nagyon szerette a srác a csajt.olyan szerelem első látásra.Tudom,h az anyukának semmi köze hozzá,de ti végighallgatnátok ha nem érdekelne a csaj?
2010. jún. 28. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hónap tényleg kevés.

ha a barátnőmbe nagyon szerelmes lennék és ha nagyon féltékeny lenne, én direkt ugy csinálnám h semmi oka ne legyen a féltékenykedésre:) és akkor se szakítanék vele ha az marad mert akkor legalább tudom, hogy szeret és félt :) ha már nagyon irritáló lenne maximum tartanék vele 1-2 hetes szünetet, de ha tényleg szeretem nem szakítanék vele.:) erről ennyi a véleményem

2010. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát melyik vagy te? A csaj a pasi v az anya??


Ha anya: Hagyd békén őket, semmi közöd hozzá.


Ha pasi: szerintem érdemes lenne megpróbálni mégegyszer a dolgot a csajjal.


Ha csaj: mért nem lépsz te ha bejön? ha ennyit foglalkozol a dologgal biztos bejön :p


Ha vki más: Te is szállj le róluk, ha a pasi haverja v tesója vagy esetleg megpróbálhatsz neki tanácsokat adni h mit hogy kéne, de ne mássz rá és ne szekáld ha vmit nem úgy csinál ahogy mondod.

2010. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!