Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Írjak neki én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak neki én egy SMS-t szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel szoktunk beszélgetni MSN-en, SMS-ben szoktunk írni egymásnak, de most ahogyan kitört a nyári szünet nem igazán tudom elérni MSN-en, és nem ír SMS-t sem. Írjak neki én egy SMS-t szerintetek?
2010. jún. 28. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg :D
2010. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy probát megér,ha meg nem reagál akkor tudod,hogy mi a helyzet!
2010. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is attól félek, hogy nem lenne válasz, csak hogy utána nekem lenne egy kicsit ciki :)
2010. jún. 28. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Probáld meg ha gondolod,lehet ő is azon gondolkodik amin te és vár hogy irjál neki.Hajrá és sok szerencsét;)
2010. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
találkoztatok már?ismered vhonnan?Mert ha nem akkor miért lenne ciki?
2010. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Igen találkoztam már vele, de ez eléggé hosszú történet, és bár még csak 1x (mondta még utána is, hogy várjam meg, de sajnos nem volt rá lehetőségem), így is eléggé jó kapcsolatban vagyunk, bár úgy gondolom csak barátilag (sajnos).
2010. jún. 28. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze mire vársz??a lány éppen ezen gondolkozik-Olyan helyes az a fiú,akivel mindig beszéltem...,de mostanság nem ír...pedig lehetett volna még valami belőle,talán...ÁHH!!itt a szünet ha nem ír, nem ír, nem érdeklem...majd találok másikat!!!

GYERÜNK ÍRJ EGY SMS-T!!!!!!!!!!!!!GYORSAN!!!!CSAK RÁD VÁR!!!

2010. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!