Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen legyen a srác az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen a srác az első randin?

Figyelt kérdés
Legyen illedelmes, ne használjon csúnya szavakat?Legyen flegma vagy nyaljon?Milyen legyen?
2010. jún. 28. 11:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Sztem ne legyél flegma, hacsak nem olyan az alap természeted. Minek lennél flegma? engem tuti ilyeszt az ilyen.

A kézfogás és csók kérdése is változó. Én például szeretem ha megfogja a kezem, és megcsókol egy jó pillanatban. De ha nem olyan a kapcsolatotok még akkor egyiket sem kell erőltetni.

Ez mind változó, télleg add magad aztán a helyzet hozza magát.


Nina 19/L

2010. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

vicces, laza.. de illedelmes. UDVARIAS, de ne régimódi.

Ne legyél nyálas.. romantikus lehetsz ,de azt se vidd túlzásba, az rá ér későbbre.:P:D


Hát 18 éves vagyok.. első randi volt a sráccal.. de már 3 hónapja ismertük egymást ,csak neten.. Több volt mint csók és mielőtt leba*zást kapnék.. fél éve vagyunk együtt:)

2010. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Igazából én kedvesnek ismertem meg ezt a lányt.És azért kérdem ezt a csók és kéz megfogós dolgot mert az előző randimon semmit nem kezdeményeztem és lehet hogy ezért se jött össze a csajjal és most nem akarok ebbe a hibába esni.

De sajna nem veszem a jeleket és nem tom hogy mikor adja meg a jelet hogy megcsókolhatom-e vagy sem :/

2010. jún. 30. 14:08
 14/21 anonim ***** válasza:

Legyél vele kedves. Flegma semmiképp se abból csak azt szűri le, hogy bunkó vagy...

Nagyon figyelj arra amit mond, és jegyezd is meg, minél többet érdeklődsz felőle annál jobban fogja tudni, hogy érdekel téged, de ne csak róla szóljon a randi.

Szerintem nem muszáj a csókot elsietni, fogd meg a kezét esetleg egy szájra puszi :)

2010. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Ha nézi a szádat, megnyalja a sajátját.. akkor csókra vágyik.. de ha lassan közeledsz és nem húzza el a fejét akkor nyert ügyed van.:]

Én elég szégyenlős lány vagyok ,de a barátom úgy ellazított az első randin ,hogy egyáltalán nem voltam zavarban.

Ha ügyesen csinálod.. oda lesz érted:D

Sok sikert!

2010. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez kedves h aggódsz h összejön e. :)

Tényleg a helyzettől függ. Észreveszed ha kívánja a csókot, folyamatosan nézi az arcodat a sádat. Ezt te is tudod kezdeményezni ha te nézed és ő is és pl ültök egymás mellett akkor közelíthetsz az arca felé. És bumm elcsattanhat az első csók ;)

Tutira ez a jó taktika[néz(d)->néz(d)->közelíts->BUMM=CSÓK :) ]


Nina 19/L

2010. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Buta kérdés de a randik többségén hányadik percbe csattan el az első csók???

Vagy ezt akkor próbáljam ha már nem tudunk miről beszélni?

2010. jún. 30. 14:27
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez nem perc kérdése , hanem a helyzet hozza :))

Akár a köszönésnél is lehet, akár a 10 percnél, akár 1óra után akár elköszönésnél..

Annyira változó, és egyének függése. Lényeg h ne erőltesd, ne akard görcsösen. Elcsattan ha ugy adódik a helyzet:) A taktika jó amit az elöbb írtam ;)


Nina 19/L

2010. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a végén lenne a legideálisabb:)

Az olyan romantikus:X:D

2010. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen de akkor nagyon gáz ha ő elfordítja a fejét mert ezzel elrontottam akkor a randit és második esély aligha fog akadni :/
2010. jún. 30. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!