Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja, hogy ábrándozni szokott rólam intim percekről, akkor szerelmes vagy csak meg akar d***? Ja, és még követ is h bámulhassa a testem.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 21:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
rólam, nem rülam...mielőtt még vki belekötne
2010. jún. 27. 21:29
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
te egy nagyon buta lány vagy, nemcsoda, hogy csak a szexre kellesz minden férfinek
2010. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
nem, nincs olyan pasi, aki nem a szexre megy.. ha igen, akkor irjon nekem privit :D 20, l
2010. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
annak aki butának nevezett....téged biztos nem dugott még pasi ugye? de biztos ez a bajod...
2010. jún. 27. 21:35
 15/18 anonim válasza:
30%
Ezért kell leszbinek lenni... legalább ott nem mindig csak a sex van meg egy lány tudja hogy mi kell egy lánynak s mi jó neki..
2010. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én hívtalak butának és igazad van, soha nem dugott még meg pasi.


20F

2010. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Mennyetek a vérbe... ezt a szöveget, hogy a szíve helyén blablabla, tegnap ezt untam meg, mert nekem nem a farkam van ezek helyén, és k%%ára hülye is vagyok, de ennek mostantól vége.
2010. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

bocsi, ez most nem a kérdésedre a válasz..de már évek óta fent vagyok itt, és már többször láttam hogy milyen válaszokat irnak egyesek. nem szeretném megismételni a szavakat, de nagyon csúnyákat használnak. nem értem hogy ha valaki szépen kérdez valamit, a szivét kiönti nekünk, akkor miért kell ilyet válaszolni? ha nem tudtok adni rendes, normális választ akkor ne is irjatok semmit. szerintem nem haragudna meg a kérdezö rátok. egyszerüen ne fáradjatok.


amúgy nekem is van egy ex-em akivel már majdnem újra össze jöttem, és ö is néha néha megemliti hogy eszébe jutnak azok az intim pillanatok köztünk. a fiúk fejébe nem lehet bele látni.egyet mondanak mást gondolnak. a fiúk nagy része. sajnos már kevés olyan fiú van akinek a szive meg a feje a helyén van. sokan a farkukkal gondolkodnak.


ha csak arról jutsz neki eszébe, akkor szerintem nem akarhat semmi komolyabbat töled. de ha annyira érdekel akkor próbáld meg vele. ha 3hónapon belül nem fektet le akkor tényleg komolyan gondolja veled.

2010. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!