Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Valaki (azt hiszem egy kutató) azt mondta a tvben h úgy elözhetjük meg h megunjuk egymmàssal a sexet ha baràtsàgosan megbeszéljük a párunkal h pl. hetente 1x2x màssal sexelünk (a változatosság miatt) Kérdezték tőle h Ő és a felesége is elviselné - e ezt és azt mondta h igen mert hiàba hàzasok de szabad emberek.
2010. jún. 27. 20:04
 1/7 Holdtündér ***** válasza:

Uhhh. Hát ez durva. Milyen dolog már ez? Gondolj bele. A pasid egy másik nőbe dugja a farkát utána meg beléd.

Ha a párom ilyet mondana, inkább elküldeném melegebb éghajlatra. :D

2010. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
annak a kutatónak soha nem volt egészséges kapcsolata
2010. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem jönne be.Nem tudnám elképzelni,hogy én mással és a párom is mással.Erkölcsileg én ezt nem tudom helyeselni.
2010. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hehehe... És mit kutat? Muffokat? :D
2010. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet benne valami, de csak ha kétoldalú, és ha meg tudnak bízni egymásban (pl h a másik körültekintő, és nem szed ösze nemi betegségeket.)
2010. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én ismerőseim bevonnak mást/másokat, és hárman vagy négyen vannak. Ehhez bizalom kell szerintük, és nincs semmi gond köztük. Én nem bírnám ezt elviselni, inkább próbálkoznék valami újjal, és ha nem megy akkor pápá.
2010. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez aztán a szuper kutató bässza meg...

Ezt hívják nyitott kapcsolatnak, és most azt hiszi, hogy feltalálta a spanyol viaszt!

Ráadásul ahhoz olyan ember kell, nem működik mindenkinél...

F@rok...

2010. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!