Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nem rég ismerkedtem meg, és nagyon szimpatikus, bejön nekem.De nem tudom hogy ez kölcsönös-e.Rendes fiú.Már találkoztunk többször is meg msn-en is beszéltünk sokat.De nem tudom hogy ő csak barátként tekint rám vagy valami más is van a dologban.Elég félénk típus úgyhogy félek hogy nem mer majd közelíteni.Én meg nem tehetem, mert félek hogy nyomulós leszek. és megutál.

És ezt nagyon nem szeretném:(


2010. jún. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
kakas nyak nyakas kakas kakas nyakas nyakas kakas nyak
2010. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak lassan, majd kialakul a kapcsolat, csak ne siestezsd.
2010. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia. Először is tisztázd magadban, hogy tényleg akarod e ezt a kapcsolatot és ami ezzel jár. Ha igen akkor szép lassan haladva tegyél érte. A mai pár kapcsolatokban a férfiak sokszor várják a sült galambot, de a nyomulást nem mindig, különösen a visszahúzódó egyedek. Egy nő ne adja magát könnyen, de ne is adj okot az elrettentésre. Ha legközelebb találkoztok légy közvetlenebb és néha érintsd meg, abból tudni fogja. Semmi esetre sem tekints rá barátként és ne is érzékeltesd vele ezt. Az a legrosszabb ha egy férfire aki közeledni szeretne csak barátként tekint a nő. Ha meg rendes fiú akkor hajrá, mert az már kuriózum. Lehet pont ebben őrlődik ő is, hogy hogyan tekintesz rá. Ha kell valaki akkor a túlzott barátkozást hanyagold, mert ha együtt lesztek és azt akarod, hogy működjön is a dolog akkor úgyis őneki kell lennie a legjobb barátodnak. Mielőtt még lecsapják a kezedről és álmatlanul hánykolódnál hetekig-hónapokig, hogy mit mulasztottál el. Néha tenned is kell azért, hogy elérj valamit amit igazán akarsz.
2010. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm.

rengeteget segítettél ezzel(:

2010. jún. 27. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:

szarj az ölébe, abból minden kiderül, én is így ismertem meg a Khálmánkááámat


Órsós Seherezádé

L/62

2010. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat lécii.
2010. jún. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!