Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret/nem szeret? (lent)

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akivel msn-en mindig beszéltünk (minden nap) és bevallottuk egymásnak h mindkettőnknek teccik a másik...suliban utolsó talink az annyi volt h megöleltük egymást,adtunk 3-as puszit, kérdezte h hiányzott-e én mondtam h nagyon aztán beszéltünk még vmit utánna megint 3 puszi és ölelés...és úgy köszönt el h szia cica..még semmi nem volt köztünk az ölelésen meg a 3 puszin kívül sőt még beszélni is alig beszéltünk élőben...2 hét múlva évzáró után mentem a buszmegbe bnőmmel és amikor már ottvoltunk láttam h megy a másik oldalon (sajnos nemtudtam odamenni mert 4 sávos az út és sok kocsi jött) meglátott és integettünk egymásnak és a szokásos fejeket vágta amiket szokott nekem...(nemmonom el miket...xD) aztán bevárta a haverjait de addig folyamatosan néztük egymást...amióta szünet van viszont nemis beszéltünk 1x sem és azis nagyon idegesít hogyha vkinek a nevét kiírja így --> (L)...(L). Ilyenkor én mindig megkérdeztem h miért írta ki és amikor megtudtam megnyugodtam de mostanában már nem kérdeztem meg aztán énis kiírtam párszor vkinek a nevét így h ha szeret akkor majd biztos megkérdezi h miért írtam ki de nem kérdezte meg :( ja és eddig minden héten megnézte a vipemet meg énis az övét de mostmár nem nézi.:'( ti mit gondoltok ?? szeret még?? sztem a nyáron biztos h lesz bnője de ha visszamegyünk suliba jólenne ha onnan folytatnánk ahol abbahagytuk...
2010. jún. 27. 18:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ja és am 2. válaszoló: olyan aranyos vagy xD mennyek oda és smároljam le :D de nem talizok vele mert én máshol lakok mint ő
2010. jún. 30. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!