Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret/nem szeret? (lent)

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akivel msn-en mindig beszéltünk (minden nap) és bevallottuk egymásnak h mindkettőnknek teccik a másik...suliban utolsó talink az annyi volt h megöleltük egymást,adtunk 3-as puszit, kérdezte h hiányzott-e én mondtam h nagyon aztán beszéltünk még vmit utánna megint 3 puszi és ölelés...és úgy köszönt el h szia cica..még semmi nem volt köztünk az ölelésen meg a 3 puszin kívül sőt még beszélni is alig beszéltünk élőben...2 hét múlva évzáró után mentem a buszmegbe bnőmmel és amikor már ottvoltunk láttam h megy a másik oldalon (sajnos nemtudtam odamenni mert 4 sávos az út és sok kocsi jött) meglátott és integettünk egymásnak és a szokásos fejeket vágta amiket szokott nekem...(nemmonom el miket...xD) aztán bevárta a haverjait de addig folyamatosan néztük egymást...amióta szünet van viszont nemis beszéltünk 1x sem és azis nagyon idegesít hogyha vkinek a nevét kiírja így --> (L)...(L). Ilyenkor én mindig megkérdeztem h miért írta ki és amikor megtudtam megnyugodtam de mostanában már nem kérdeztem meg aztán énis kiírtam párszor vkinek a nevét így h ha szeret akkor majd biztos megkérdezi h miért írtam ki de nem kérdezte meg :( ja és eddig minden héten megnézte a vipemet meg énis az övét de mostmár nem nézi.:'( ti mit gondoltok ?? szeret még?? sztem a nyáron biztos h lesz bnője de ha visszamegyünk suliba jólenne ha onnan folytatnánk ahol abbahagytuk...
2010. jún. 27. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a szeret a fej, a nem szeret az írás!

Nekem írás lett, ha neked is akkor szeret!

2010. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most komoly azon problémázol hogy megnézi egy a vipedet? és hogy kinek a nevét irja ki msn-re? EZ MOST KOMOLY? Ha érdekel a srác a kövi találkozásnál beszélgetés után lesmárolod, megigéred?;) leszom kiknek szokás kezdeményezni... nehogymár elveszitsd ha tetszik.
2010. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
normális válaszokat szeretnék pls
2010. jún. 27. 18:45
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem de ő meg olyan h a csajoknak mindeggyiknek teccik
2010. jún. 27. 18:45
 5/11 A kérdező kommentje:
meg igenis problémázok mert pl (L)Szeretlek ...(L) és ezt csak azért írta ki mert vett neki enni nah hát sztem teis problémáznál mert ha szeret akkorse írja ki más nevét csak azért mert vett neki kaját..meg max talán 1x talizunk a nyáron.. de azért köszi :)
2010. jún. 27. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:

1, Hány éves vagy?

2, Most miért nem írsz neki MSN-en?

3, Miért írta ki, hogy (L)?

2010. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2. válaszadó: mér az enyém nem érelmes, csak segiteni szeretnék
2010. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hány éves vagy ?Szerintem a "szeret" elég erős kifejezés hogyha nem volt köztetek ennyinél több :) De amúgy a pasik már csak ilyenek: egyik nap ilyen,másik nap olyan.Lehet hogy mostanába volt pár rossz napja,és téged nem akar megbántani vagy valami.Írtad,hogy élőbe nem sokat beszéltetek..de ha együtt voltatok hogyan viselkedett?Adott pár árulkodó jelet esetleg?Ha igen,akkor szerintem csak várj egy kicsit...ha tényleg tetszel neki,biztosan nem marad ennyiben a dolog:) Ha pedig ennyi volt,akkor sajnos ezt el kell fogadnod...ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel!Ki tudja?Lehet,hogyha "nem foglalkozol" vele,rájön hogy mit veszített...:) Drukkolok:)
2010. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy ezt kell mondjam,de ez a srác tuti csak szórakozik.:)

Nem akar ez semmit,csak jól kihasználni utána meg eldobni mint egy darab rothadt sz@rt,szépen kifejezve.

És nem érdekel ha lepontozol,de ez így van,és jobb ha tudod.Ne kezdj ki macsó sráccal ha komoly kapcsolatot akarsz!

16L

2010. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: nem akartam írni hogy nem értelmes csak amikor írtam az elsőnek a választ és elküldtem te pont közben írtál és hamarabb elküldted.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Azért nem beszéle vele msn-en mert nemtudom hogy miről beszéljek vele :S adnátok tippeket??

Amikor vele voltam mindig kedves volt és látszott rajta, hogy tetszek neki és akar tőlem valamit. Amikor odamentem hozzá röktön megölelt...

am 16 vagyok

2010. jún. 28. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!