Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre pár és munka nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre pár és munka nélkül? Volt, aki átélte már ezt?

Figyelt kérdés
Ha valakinek félig rendben van az élete, az jobban tudja viselni az egyik veszteséget, de mi van, ha egyik sincs? Néha nagyon rossz és nincs párom, aki támogasson. 25/L
2010. jún. 27. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lett volna olyan, aki már ezt átélte? Komolyan azt hiszed, hogy Te vagy az első?
2010. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom sokan csak sokan nem írnak ide.nehéz lehet,együtt próbálok érezni.
2010. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, a kérdés megfogalmazása lehet, hogy nem a legszerencsésebb. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy, aki már volt ilyen helyzetben, az hogy tette könnyebbé a napjait, hogy ne fogja el állandóan a lehangoltság stb.

És közbevetném, hogy ellenséges hangú kommenteket nem kérek. Köszönöm

2010. jún. 27. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Fel kell állítani a sorrendet.

A munkakereséssel, ha intenzíven teszed, akkor le tudod veel kötni a felesleges gondolataidat. Férfi pedig jön még az életedben, más is van egyedül, ezen ne aggódj.

Én is voltam hasonlóképpen, most sem a legjobb minden, de van célom és ez éltet, tudom, hogy küzdenem kell érte.


21/F

2010. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok és munkanélküli.Sírjak? 19/F
2010. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Barátom, akár sírhatnál is, nem szégyen az :) Megnyugtat :)
2010. jún. 27. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodt vagyok amúgy is.
2010. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!