Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudik? Lehet hogy beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik? Lehet hogy beteg?

Figyelt kérdés

nemtudom hogy barátnőm miért hazudozik állandóan. egyre többet. ÉS el is hiszi amiket mond! kitart melette. jelentéktelen dolgokban hazudik sokszor. segitsetek lécci!

komoly válaszokat várok. kikészültem már.


2010. jún. 27. 17:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
csak az a jó ha ráhagyopm. de nehéz. és akkoris haragszik rám. meg párnapig-hétig beszélni se. utána meg egyik naprol a másikra felhiv kedvesen.mintha semmise történt vna.
2010. jún. 27. 18:52
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok diligyógyász, de az elmondottak alapján bipoláris személyiségzavar, szorongásos depresszió, társfüggőség, ezeknek nézz utána. Vidd el orvoshoz, kezelésre szorul, de még ezzel együtt sem valami szép a kilátás a kapcsolatotokra nézve. Randa dolgok ezek, tapasztaltam eleget, hogy messze elkerüljem az ilyen embereket. Persze ha benne vagy már a kapcsolatban, akkor igencsak meg vagy lőve... nem irigyellek.
2010. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
igen! ez bipoláris személyiségzavar. utánaolvastam már párhete de nemhittem amig más nem mondja. az a baj hogy nembirom orvoshoz vinni.nemakar jönni mert ő már jár egy orvoshoz aki szerint semmi baja.(képzelhetitek milyen lehet a doki ha szerinte ez normális.)az anyja szerint semmi baja. bár ő is ugyanazokat a tüneteket mutatja. csak ő agressziv is. azért hagyjam el a szerelmem mert beteg? szeretem. de már megörit
2010. jún. 28. 12:18
 14/20 A kérdező kommentje:
van még egy extra. akármit mondok neki tuti hogy az ellenkezőjét érti.már olyan szintre jutott hogy ha jobbra mutatok valamit a akkor reflexből balra néz.. mindannek az ellenkezőjét érti. da amikor normális akkor nincs gáz.
2010. júl. 1. 00:48
 15/20 anonim ***** válasza:
meddig tűrőd még? dobd ki
2010. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ultimátom

mondd neki ha még1ilyen eset akkor vége

aztán ugyis lesz ilyen eset és szakits vele

nyilván szeret ezét jó darabig könyörögni fog

pár hét után fogadd vissza, hátha tanul az esetből és meváltoik mert nem szeretne nélküled élni

de ha nem, akk téll beteg

fogadd meg atanácsom

2010. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Inkább orvoshoz menjen, vagy vége.
2010. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
de hogy értessem meg vele hogy a probléma valós? nemhiszi el. letagadja. és látom rajta hogy elgondolkodik és nememléxik hogy párperce mit beszélt. én már orvoshoz járok emiatt. kikészültem.
2010. júl. 1. 08:40
 19/20 anonim ***** válasza:

szakíts vele

és fogadd vissza

ha megváltozik akkor ok

ha nem akk legalább tuti h baja van

2010. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vedd fel diktafonra.
2010. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!