Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudik? Lehet hogy beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik? Lehet hogy beteg?

Figyelt kérdés

nemtudom hogy barátnőm miért hazudozik állandóan. egyre többet. ÉS el is hiszi amiket mond! kitart melette. jelentéktelen dolgokban hazudik sokszor. segitsetek lécci!

komoly válaszokat várok. kikészültem már.


2010. jún. 27. 17:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Lehet hogy fájna neked az igazság és nemakar megbántani...

Vagy élvezi hogy kínoz azzal hogy hazudik...Ha utóbbi akkor igen beteg!

2010. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
honnan tudod h csak hazudik?
2010. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
lehet nemhazudik...vagy csak egy kis álom világban él:D
2010. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha tudnál konkrét példát mondani, talán jobban tudnánk segíteni.
2010. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
mond valamit,két perc mulva már ellenkezőjeképp, még öt perc és mégcifrább a mese. gondolkozok pár példán. most nemugrik be mert kiborított és remegek az idegtől. ja! és a végén mindig engem hazugoz le.
2010. jún. 27. 18:02
 6/20 A kérdező kommentje:
pl: kitalálta hogy én tizenéves lányokkal töltöm az időmet ha nemvele vagyok.akiket meg is d*gok szerinte.(amikor nem velevagyok dolgozok. napi 15 óra. és nemisismerek tizenéveseket.)kitalálta tegnap hogy én küldtem neki egy sms-t amiben azt irtam hogy az exemmmel jobb volt a szex. és nemelég bizonyiték hogy nincs ilyen sms a telefonjában. stb...
2010. jún. 27. 18:07
 7/20 A kérdező kommentje:
olyanba hazudik amibe nincs értelme. kitalál sztorikat. pletykákat. és utána napokig-hetekig engem gyülöl mert nembirta rámerőltetni. de az se jó ha rábolintok h igaza van mert akkor bünös vagyok.
2010. jún. 27. 18:10
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem képzelődik. A biztonság kedvéért próbáld meg orvoshoz vinni.
2010. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nemtudom sajnos. most megint én vagyok a szemét.ilyenkor nembeszél velem még telefonon se. ha elmegyek hozzá. üvölt mint egy állat. az előbb probáltam. most hűtlen voltam. bár még nem is gondoltam másra amióta ő van. nemis beszélgetek csajokkal. és látom hogy nincs magánál ilyenkor.
2010. jún. 27. 18:39
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne bizonygass semmit, hagyd magára, amíg észhez nem tér.
2010. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!