Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja ismertem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja ismertem meg egy srácot, de azt mondta ő nem vár senkire. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja ért véget egy 6 éves kapcsolatom. Együtt éltünk, de nem éreztem már jól magam ebben a kapcsolatban. Rá pár hétre megismerkedtem egy sráccal, eljártunk randizgatni, de 3 hét után azt mondta ő nem az a típus, hogy várjon valakire. Ugyanis mondtam neki, hogy én még nem tudok ilyen hirtelen belemenni egy másik kapcsolatba, csak szeretném jobban megismerni és biztosra menni, hogy ne legyen újabb csalódásom. Azóta eltelt pár hét, már nem találkozgatunk, mert azt mondta ő már nem 15 éves, hogy randizgasson és ha nem jövök vele össze, akkor csajozik tovább, mert ő nem vár senkire. Nekem 6 éve volt utoljára ismerkedésem, akkor 16 voltam, de akkor még ez volt a szokás, hogy előbb randizgatás. Kiestem a rutinból:S Maradi vagyok? Szeret egyáltalán ha ilyet mond? ő 23 éves én 22
2010. jún. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy vagy maradi! Hidd el, ez a normális. Nekem is udvarol egy srác, és megmondtam neki, hogy csak szépen lassan fogunk haladni, és nem tuti, hogy együtt maradunk, elfogadta és vár. Szóval szerintem keress egy megértőbb pasit, biztos találsz.
2010. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha őt választod, akkor szerintem tudod, hogy mire számíthatsz...És egy szavad sem lehet, mert hát már az elején megmondta, hogy neki gyorsan kell egy csaj. Én nem kezdenék vele.

18/L

2010. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez nem maradiság kérdése. Te ilyen típus vagy. Ezzel lehet egyetérteni, meg lehet nem egyetérteni :P

De ez kit érdekel?

Te ilyen vagy, fiúból is létezik ilyen. Ha hozzád hasonló kell, keress mást, ha pedig ki akarod próbálni milyen vele, akkor vállald az esetleges csalódást.

2010. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nem kezdek vele, mert nekem iyen gyorsan nem megy. Majd hátha találok olyat akinek jobban kellek.
2010. jún. 27. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek, ha ilyen ultimátumot adott, akkor ne várj túl komoly dolgokat tőle. Lehet, hogy csak sérelmei vannak a múltból, egyszerűen nem tart elég jónak téged, hogy várjon rád, vagy mittudomén, de szerintem keress megértőbb hapsit.


22f :D

2010. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!