Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja járok néptáncra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja járok néptáncra, ahol megismertem egyfiút, akit addig csak látásból ismertem.3 héttel később a többiek megkérdezték tőlem, hogy tetszik-e nekem, mert ő szerelmes belém. Mikor fog lépni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Később kiderült, hogy ő kérdezte. Azóta többször is táncoltam vele. Ő az egyetlen fiú, aki tud vezetni (a táncban), és annyira gyengéden fogja a kezem/derekam. Mindig mosolyog rám, velem a legkedvesebb és ha lehet párt választani, akkor mindig odajön hozzám. Szerintetek mikor fog lépni? Első alkalommal megcsókolhatom? 14/L
2010. febr. 11. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
szerintem most is lép, mármint megy a konyhába, és ugye nem lebeg, hanem lép
2010. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

adj neki egy jelet hogy bátrabb legyen veled szemben

mondjuk kérdezd meg mit csinál szabadiejében...ha van közös pont hivd el..nem mindig kell várni rájuk!

2010. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát ha tudod, hogy tetszel neki, akkor már nyert ügyed van;) Nekem is pont ugyanez volt. Új fiú jött néptáncra, jót beszélgettünk. Kiderült, hogy tetszem neki, aztán valahogy összejöttünk:)

Az a lényeg, hogy ha tetszik neked, mutass neki jeleket: mosolyogj rá, beszélgess vele sokat, mutasd, hogy érdeklődsz iránta:) Hajrá!!!:D

2011. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!