Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti miért szórakoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért szórakoztok a lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani, most azokra a fiúkra értem akik csak szórakoznak, hülyítik a csajokat és utána lelépnek.

Szerelmi csalódás? vagy csak szexet akartok?


2010. jún. 27. 13:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szóval, ha jól értem, pont az, hogy őket is becsapták és ezzel vágnak vissza...
2010. jún. 29. 16:12
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy haverom aki azért kezdet el járni egy csajal, mert egyik oszt. szerelmes volt abba a csajba, a fiu meg utálta a srácot, ezért még aznap felszedte a csajt, csak hogy a másiknak fájon, azt neki is csak az volt a célja hogy megdugja a csajt meg minden, de amire eljutotak idáig (pan három honap mulva) a fiu beleszeretet a lányba, csak a lány adigra meg kiszeretet a fiubol mert elöte leszarta magasrol és bunkoskodot vele, azt végén csaj dobta, a fiu jol beszopta :D

16L

2010. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők is szórakoznak velünk. :)

Adok-kapok játék. És vannak, akik az előző szerelmekben elszenvedett sérelmeket az azután következőn veri le... No meg a másik nem minden tagján.

Sokan azért hülyítik őket, mert mélyen vágynak valakire, de a sok csalódás teljesen kiábrándította őket, és nem hisznek. Én sem hiszek.


22f

2010. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
nekem most pont egy olyan fiú van, hogy egyszer kavarunk, máskor leterel.. aztán ö akar találkozni, de utána megint terel :/ nemtudom mért játszadoznak velünk lányokkal: (
2010. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én speciel (de sztem még elég sokan), ha szórakozok egy csajjal, az ezért van, mert úgy ezzel ápolom a férfi egómat...gondoljatok csak bele...milyen jó érzés, mikor látjátok, h akar titeket a másik...de legalább is tetszünk valakinek...ez azért elég kellemes..nem?Sztem ez is egy mérvadó indok...am én azért is szoktam ismerkedni, h barátnőt találjak...úgyértem nem csajt, barátnőt...aztán így megismerem...inkább kiismerem egy kis idő alatt...elgondolkodok, h megéri-e nekem ez...mert értelem szerűen senki nem fog hosszú távon járni egy (nem általánosítok, csak példa) disco-ribivel...de ha netalántán találkozok egy normális lánnyal, aki nem vágja magát rögtön hanyatt, akk arra gondolok, h hmmm...ebből talán még lehet is valami...és akk el van döntve, h mit is akarok...

Ha magamból indulok ki...akk csak ezeket az okokat tudom felsorolni.

2010. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Velem nem szórakozott egy csaj se, nem b@sztak át, nem csalódtam. És én se akarok rosszat senkinek se, de bakker visz a vadászösztön :$ Ennyi. Pedig tényleg nem akarok rosszat!

17/F

2010. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16:50-nek

Szerintem is...

2010. jún. 29. 17:44
 18/21 anonim ***** válasza:

de egyszerűen nem fogom fel! MIÉRT?

nem arról van szó, hogy nem lehet flörtölni! az egészséges! az fontos önbizalom-erősítő és igenis kell. néha...

de szerintem itt most nem a party-szexről és a macázgatásokról van szó, hanem a csúnya átverésekről. amikor élvezi, hogy beleszeret, aztán egyszerűen lelép, és kidobja a lányt, mint a macskát sz.rni... na, ezt most minek???

2010. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kicsinyes, öntelt, hataloméhes ember tesz ilyet...aki élvezi, h megteheti...Ezzel szintén csak azt akarja bizonyítani magának, h ő király és, h ő megteheti...Nem vagyok oda az idézetekért, de ez most ide illik :

Már gyermekorban tudod, s nem felejted el...Ki rút tettet szenved el, rút tettel felel...sztem ennyi bőven elég...de ez szemétség a köbön.Soha nem tennék ilyet...ha nem akarnék már semmit, akk megmondanám a lány szemébe...nem pedig csak van-nincs módon lelépnék...de az a baj, h sok srác ezt azért teszi, h majd a többi faszagyerek haverjának elmesélje, h ő mekkor "ász"...közben csak egy szopósköcsög, aki arra vágyik, h nagy ember legyen.Ez amúgy csak egy tünete a nagyravágyásnak...hidd el, kérdező...az ilyenek az élet más terén is csak kihasználják az embert.Sajnos én is ismerek ilyen embereket...

2010. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én hiszek Istenben,hogy egyszer kiutal nekem egy rendes nőt!
2010. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!