Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti miért szórakoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért szórakoztok a lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani, most azokra a fiúkra értem akik csak szórakoznak, hülyítik a csajokat és utána lelépnek.

Szerelmi csalódás? vagy csak szexet akartok?


2010. jún. 27. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
a csajok ugyanilyenek, ha nem rosszabbak...
2010. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Múltkor beszélgettem egy idegen csajjal a buszon. Azt is elmondta, hogy a hétvégén alig tudott lefogni egy pasit, hogy leszopja. Felálltam és átültem egy másik helyre.
2010. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Hát azért ti se vagytok különbek. Ezt igazolja az egyedül eltöltött 19 évem is.
2010. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem nem kérdése.. személyiség kérdése. Tudok olyat lányt mondani (magamat), akivel úgy kib*sztak, hogy azt se tudom mihez kezdjek, de ugyan úgy tudok fiút is, aki a padlón van kb.
2010. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
persze, hogy vannak ilyen csajok is...egyértelmű, csak én perpillanat a fiúkra lennék kíváncsi, hogy ők miért csinálják.
2010. jún. 27. 14:02
 6/21 anonim ***** válasza:

Azért csinálják mert egyszer megtehetik, másodszor úgy vannak vele, hogy ezt érdemeljük. Csak így a normális lányokkal is kicsesznek, nem csak a k*rvákkal.

De akinek ilyen a mentalitása úgy is megtalálja a hozzá illő társat. Csak nehogy vele is úgy kib*sszanak, mint ahogy ők tették mással...

2010. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok ilyen, de talán azért, mert sok ilyen lány is van, akik a fiúkkal szórakoznak...


Ez a kérdés talán ide kapcsolódik: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ja az durva,hogy utaztam a 3 metrón és egy mellettem ülő lány tök normálisan beszélt egyik barátnőjével.de minden 2ik szaba a bazzzeg volt,nahát vártam ,hogy minnél hamarabb leszálljak,utálom a mocskos szájú lányokat,ezek mit akarnak,szarjuk a szájukba?!
2010. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

hát ez baromi jó kérdés! velem speciel mindjárt a legelső b*szott ki! legszívesebben elfelejteném az egészet, de sajnos elég gyakran látom, pár házzal odébb lakik...

ő speciel azért cseszett át, mert volt előttem 1 éve 1 csaja (akiről 1 szót sem hallottam addig), aki azóta nagyjából 20 másikkal járt és szerinte az a lány nem szerelemből járt másokkal, hanem azért, hogy őt (a fiút) csesztesse vele. persze utána kiderült, hogy az excsaj nagyjából vastagon lesz*rja a srácot. én meg szenvedtem 1 kicsikét... köszi!


azért mondtam, hogy ilyen is van. talán segít az okfejtésben. :) ő mondjuk buta, de nem az eszét szerettem... :) sok buta ember van. nem minden pasi az, ahogy azt te is írtad! :) én még hiszek a hős lovagokban ;)

2010. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Unatkozok, és jó húzni a fejüket.
2010. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!