Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jövök be annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be annak akinek mindent megadnék?

Figyelt kérdés
van egy lány,de ő lekoptatott..pedig annyira tetszik:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
2010. jún. 27. 00:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nem igaz, mert én vagyok :$$

azért koptattalak le, mert büdös a szád

2010. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
mivan kell a balhé? kell a fájdalom? kell a box? kell a verés baseball ütővel?
2010. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán kedveljük itten a magad fajtákat.
2010. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem szőke,utálom a szőkéket,de attól még szívesen szétszedem a fejed ha kell a box;)
2010. jún. 27. 00:30
 15/19 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Jobb ha tudod! Minél jobban kimutatod, hogy szereted, annál jobban unalmassá válsz a számára!
2010. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
00:32-esnek igaza van!!!
2010. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ennyi köcsögöt.... Szánalmas amit ezek a napiszaron felnőtt barmok művelnek.


Kedves kérdező. Sajnos én is hasonló cipőben járok.....

Próbáld meg elfelejteni. Én is azon vagyok most. De nagyon nehéz....


20f

2010. jún. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Minek 1 éven át futni valaki után??? Előfordul, hogy beadja a derekát, de aztán úgyis elhagy, megcsal...Nem sokáig lehet bírni egy olyan kapcsolatban, ahol tulajdonképpen csak azért vagytok együtt, mert erőszakos volt az egyik. Ha a lány úgy gondolja, jól van, legyen, nekem már úgyse jut jobb, és ezért beletörődve összejön veled, az jobb lesz?

Majd egyszercsak eléri őt a szerelem és elhagy, vagy csalni fog, ha már gyerek is van.

2010. jún. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem, ahogy én elnézem, általában a szerelem nagyon egyoldalú. Ha te nagyon oda vagy valakiért, az nem lesz úgy oda érted. Ez nálam mindig így volt. Akit imádta, az engem nem szeretett igazán, aki engem imádott, azt meg én nem tudtam szeretni. Még kölcsönös szerelem esetén is úgy van, hogy az egyik előbb leválik a másikról, ezt másként úgy hívják, hogy elmúlik a szerelem benne. Sajnos valamiért ez úgy van kitalálva, hogy ne tartson sokáig a boldogság.
2010. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!