Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bevallanám a lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevallanám a lánynak, hogy elrontottam a kapcsolatunk az én hibámból akkor pozitiv lenne a hozzáállása?

Figyelt kérdés
Régen dumálgattunk, aztán én nem kerestem ős ő se egy idő után. Azóta félév telt el. Ha elmondanám akkor folytatódhatana ez a szimpátia kettőnk között? főleg lányok válaszára lennék kiváncsi :)
2010. jún. 26. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem azzal kellene kezdened, hogy te hibáztál, hanem vissza kellene szerezned a bizalmát és újra közel kellene kerülnöd hozzá.

Ha ez megvan, akkor később beszélhettek a múltról és akkor már pozitív kicsengése lenne.

A lányok bonyolult és egyben csodálatos lények.

Sok sikert!

2010. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem volt köztetek kimondva semmilyen kapcsolat, akkor szerintem mindenképp érdemes őt megkeresned. Nem kell túlzásba vinni a magyarázkodást, az mindig jól jön ki, ha elmondod, hogy már régen tervezed őt megkeresni, csak nem tudod, hogy reagálna rá, hisz rég nem beszéltetek. Ez jobb, mint valami átlátszó kifogás, hogy nem volt időd, stb...Ha régóta tervezed, az szimpatikusabban hangzik.

Sok sikert:)

2010. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és lány, és van egy srác, aki szimpatikus volt fél éve, akkoriban sokat leveleztünk, de aztán megszakadt. De nyugi, tutira nem te vagy az, mert mi még 1-2 hónappal ezelőtt is váltottunk néhány sort. Azért nem haragszom rá, mert soha nem ígértünk egymásnak semmit, csak éreztük a szimpátiát. Ha a barátom lenne, sose bocsájtanék meg fél év eltűnést.
2010. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mise jártunk, csak szimpatikusak voltunk egymásnak :)
2010. jún. 27. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:

bazz...Mintha...Neeem... Oo

kicsit beijedtem...az én kérdésemre is írt vki egy választ h ugyan ez van velem is és nincs más mint elfeledni valahogy.éreztem vmi furcsát mintha ismerném...

Most meg ez?!Teljesen ugyan az a helyzet mint velem.

Megmondanád a neved? És bocsi...XD

Amúgy kevés esély van rá hogy ismerlek,de mivel ugyan ilyen helyzetben állok,van egy-két jó tippem a kérdésedre.

Beszélj vele még 1x-2x,és mérd fel az esélyeidet,mennyire küldd jeleket hogy valamit még mindig érez-e irántad,segít-e egykét dologban,ad-e neked hasznos tanácsokat stb.Ha jól mérted fel ezeket az esélyeket,kezdj el vele beszélni a dolgokról,ne kerülgesd...Örülni fog!;) Én legalább is örömtáncot járnék.XP

2010. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vok.

Csak annyi h lány vagyok.:)

2010. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!