Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom kiverni őt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kiverni őt a fejemből?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel osztálytársak voltunk és nagyon tetszett. Nagy nehezen rászántam magam h beszélek vele és elmondom h szeretném ha több lenne köztünk. De sajna addig tököltem h becsajozott. Eltelt már azóta egy kis idő és rájöttem úgysem működhetett volna, még akkor sem ha kellek neki. Mégis egyfolytában rá gondolok. Képtelen vagyok kiverni a fejemből. Mit csináljak? Hogyan tudnám elterelni róla a gondolataimat?
2010. jún. 26. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én is így vagyok egy lánnyal, csak ő nem pasizott be, de kétlem hogy összejöhet. és jó kérdés:S


17/F

2010. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

együttérzek veled:(

Az a bajom h én szinte 100%ban biztos vagyok benne h nem lehet jövője a dolognak. Mégis mindig rá gondolok, meg arra h mi lenne ha mégis.

2010. jún. 26. 22:51
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Majd én kiverem...A fejedből.
2010. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én nem tudom 100% ra , hogy összejöhet -e , igazából még nem is beszéltem vele, de nem hiszem, hogy sikerülhet:(
2010. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Üssed a fejed kalapáccsal :)
2010. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
a felejtés nehéz dolog.. lehet tudod h nem egyáltalán nem működne.. de tetszett neked és így nem tudod kiverni és nem is fogod tudni. Nekem is tetszett egy nálam idősebb fiú nagyon sokáig..de azóta már van egy komoly kapcsolatom és sokáig csak rá gondoltam... és van h most is eszembe jut de persze már csak úgy h ő volt és kész... nem tudod végleg kiverni a fejedből.. az idő múltán majd vhogy csökken a folytonos rágondolás.
2010. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szemelj ki egy másik fiút... és akk nem rá fogsz gondolni.. hanem arra akit kinéztél
2010. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez eszembe jutott már nekem is. Csak pont az az egyik oka annak h esélytelen köztünk a dolog h szeptembertől mindketten másik városban fogunk élni. Szóval itt helyben hiába ismernék meg így június vége felé bárkit is, még másfél hónap és úgyis vége lenne. Egy kapcsolat nem működik 200 km-es távolságból úgy hogy kb havonta 1X találkozunk.
2010. jún. 26. 23:30
 9/13 anonim válasza:
miért nem kérdezed meg mi lett volna ha ? és hány évesek vagytok?
2010. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért nem kérdezem meg h mi lett volna ha, mert az felérne azzal h bepróbálkozok nála. Viszont neki barátnője van. Én nem tartom becsületes dolognak rástartolni más pasijára. Ez az egyik, a másik meg h ő kimegy külföldre melózni nyárra, szóval még nyáron se tudtunk volna együtt lenni mégha összejöttünk volna se. 18 évesek vagyunk mindketten.
2010. jún. 27. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!