Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az önbizalomhiányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az önbizalomhiányom ellen? Elmúlik majd magától?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16éves lány vagyok, és sajnos elég sokszor csaltak már meg és vertek már át fiúk, ezért elég nagy önbizalomhiány alakult ki bennem. Azt hittem ha találok végre egy normális fiút, akkor minden helyre jön. Most van egy barátom akivel úgy néz ki eddig, hogy minden oké (nem akarom elkiabálni) viszont én még mindig nem vagyok boldog, mert sajnos nem érzem magam méltónak arra, hogy szeressenek, vagy nem is tudom kifejezni magam:S Nem hiszem el, hogy engem tényleg szeretni tud valaki. Bízok a fiúban, nem erről van szó. Csak félek, hogy elveszítem majd, mert nem tartom magam annyira szépnek. Ha reálisan gondolkodunk átlagos vagyok, 165cm 50kg hosszú barna haj, barna szem, ápolt külső, divatos, nőies(nem félreérteni, nem kihívó scak nőies) ruhák...

Szerintetek ez az önbizalomhiány magától el fog múlni? Vagy mit tehetek ellene? Nem akarom, hogy a butaságom, a rettegésem miatt elveszítsem a barátomat:S A rettegés az rettegés attól hogy elveszítem :S

Köszönöm mindenkinek aki segít :)


2010. jún. 26. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem soka z önbizalmam, meg megcsaltak már engem is...és én fiú vagyok...de ha van barátnőm...olyankor scak ő érdekel és átadom magam a szerelemnek, és örülök hoyg szeret. Ne görcsölj...de azért járh nyitott szemmel. hidd el, hogy szeret, legyetek minél többet együtt, amikor csak tehetitek, és higyj benne hogy szeret, ahogy vagy:) és ha be is bizonyítja nem lehet gond;)



17/F

2010. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem tudom mi számít bebizonyításnak, elég sokat van velem, a szüleinek barátainak is bemutatott már :)

És azon a napon amikor 1hónapja voltunk együtt meglepett egy csokor rózsával :)

2010. jún. 26. 22:49
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez cuki!

De én szeretem a birkapaprikást!

2010. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Te mekkora ribi vagy, hogy 16 évesen már többször átvertek és megcsaltak? Max. 1 csalódást még megértenék. Amúgy meg sportolj valamit.
2010. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Legyél sportember: prostituált, úgy is van már benne gyakorlatod. :D
2010. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

anyád a ribi -_- attól hogy neked 16évesen még nem jutott senki..nem mondtam hogy mindenkivel lefeküdtem. csak hogy átb__tak.

és miért sportoljak? 165cm 50kg szted kövér vagyok? a testömegindex átlagosat írt..

2010. jún. 26. 22:52
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Kibasszott dagadt vagy. Nekem már 14 évesem volt pasim, és nem csalt meg senki, mert nem vagyok LÚZER.
2010. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már 14évesen is és akkor mi van? Honnan tudod hogy nem csalt meg téged?:D
2010. jún. 26. 22:55
 9/13 anonim ***** válasza:
mert pórázra volt verve a pincében :D
2010. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet megcsalt a patkányokkal:D
2010. jún. 26. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!