Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok, hova mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, hova mentek ilyen esös, rossz idöben a párotokkal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
igazi jó baszós idő van :)
2010. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ki sem kell kelni az ágyból ;)
2010. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:D:D

naés ha még nem szexelünk?:P

2010. jún. 26. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor itt az alkalom:)

ilyen időben szerintem mehettek moziba pl.

2010. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nyitva vannak a pizzázók :) Az éttermek.. A cukrászdák.. Gondolj a lehetőségekre..:) Ha meg falusi vagy, nyitva van az ajtó, elméssz a barátodhoz/barátnődhöz, vagy elhívod, és megvan oldva .. ;)
2010. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)

ezek jok:P csak a barátomék nem valami pénzesek, és nem engedhetjük ezt meg magunkat. pedig én mondom h fizetek de nem engedi:S

2010. jún. 26. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Aranyos lehet a pasid...:)mármint, úgy értem, hogy nem engedi, hogy fizzes, sok pasi hidd el hagyná...:S

Nézzetek DVD-t, az mindig bejön ha meg majd jön a jó idő akkor egy csomó olyan programot találhattok amihez nem kell sok pénz...:)

2010. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen,aranyos(L):D

amugy köszönöm szépen:)):P

2010. jún. 26. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi már 1,5 éve együtt vagyunk, viszont most lett vége e vizsgaidőszakoknak, úgyhogy csak itthon fetrengünk az ágyba, kiválasztottunk egy sorozatot aztán azt nézzük. Ma voltunk fent a városban, egyébként nem feltétlen kell a pénzt kötleni, vannak fedett városrészek padokkal, ahol beszélgetni lehet, de a legjobb a DVD. Én pl imádok a hasán fekve aludni, piszkálni a haját, ilyenek :)) nem kell feltétlen szex ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat. Nem tudom, mennyire szerettek kártyázni, de az is nagyon jó elfoglaltság. Manapság bárhonnan le lehet tölteni egy filmet, még moziba sem kell menni.


Legyetek találékonyak, innen nem könnyű megállapítani h mit szerettek ;)


21/N

2010. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket(:
2010. jún. 27. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!