Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen a barátnőmmel szemben?

Figyelt kérdés

Ő sorra nyeri a szépségversenyeket és hihetetlenül boldog én pedig ennek nem tudok örülni.nem tudom miért vagyok ilyen. Ő mindenkinek elmeséli hogy hova megy és mit nyert addig én senkinek se mondom mert úgy érzem hogy ez az én dolgom. Én nem szeretek a dolgaimmal dicsekedni mert azért lenne, ő pedig szinte a vadidegennek is elmondja meg felírja a közösségi oldalakra is. Rossz érzés hogy neki csak így hipp-hopp bejön az élet én pedig szenvedek 2 éve és nincs még eredményem.

Már ott tartok hogy szakítani akarok vele de közbe meg szeretem. Egymás után 10X elmeséli hogy hogyan nyert és én ezt annyira nem szeretem. Nem illünk össze?? Ezt még eddig nem mondtam el neki. Mit lehetne tenni?? már nagyon rosszul érzem magam.:/ 16/F


2010. jún. 26. 18:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ugyan így érzek ahogy leírtad
2010. jún. 26. 20:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Ááá...kiveri az egó a biztosítékot:S

Nekem az egyik barátnőmnek volt ilyen időszaka (lány vagyok), hát nem volt semmi elviselni...Nem is az, hogy irigy voltam, én sem vagyok csúnya, de egész nap azt hallgatni hogy ő milyen szép és mások milyen szépnek találják...Hát bosszantó tud lenni.

2010. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az ilyeneket mind pofán vágnám xd nem volt még playboyos csajom de nem is kéne pont ezért... nem írígységből mondom de egy pofont megérdemelne mind1ik ilyen kis ku*** sztem
2010. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!