Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen a barátnőmmel szemben?

Figyelt kérdés

Ő sorra nyeri a szépségversenyeket és hihetetlenül boldog én pedig ennek nem tudok örülni.nem tudom miért vagyok ilyen. Ő mindenkinek elmeséli hogy hova megy és mit nyert addig én senkinek se mondom mert úgy érzem hogy ez az én dolgom. Én nem szeretek a dolgaimmal dicsekedni mert azért lenne, ő pedig szinte a vadidegennek is elmondja meg felírja a közösségi oldalakra is. Rossz érzés hogy neki csak így hipp-hopp bejön az élet én pedig szenvedek 2 éve és nincs még eredményem.

Már ott tartok hogy szakítani akarok vele de közbe meg szeretem. Egymás után 10X elmeséli hogy hogyan nyert és én ezt annyira nem szeretem. Nem illünk össze?? Ezt még eddig nem mondtam el neki. Mit lehetne tenni?? már nagyon rosszul érzem magam.:/ 16/F


2010. jún. 26. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert.Irigykedsz rá.Vagy azt érzed hogy ő olyan siekres te meg semmit nem érsz el.Azt érzed hogy nem illesz hozzá.Azt érzed hogy hagynod kellene hogy a maga útját járja.
2010. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, hogy te őt szereted, és nem a felszínes széségversenyek győztesét, és elég ha 1× elmeséli, hogy mi történt, mert utána már nem érdekel a téma, csak ő érdekel
2010. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Feltétlenül beszéld meg vele ezt a próblémát.Ha meg szereted szerintem ezért nem kellene elhagynod,szerintem meg te is legyél rá büszke, hogy szép és még versenyeket is nyer, mondjuk tényleg lehet, hogy idegesítő lehet, ha sokszor elmondja,hogy mit nyert meg stb...
2010. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

úgy látszik, te benne is csak a versenytársat látod...vagy nagyon féltékeny vagy, ezért nem kötöd mások orrára hogy a barátnőd mien szép...neki viszont valszeg jól esne egy kis elismerés, mivel a lányok sokkal kevesebbet gondolnak magukról, mint amilyenek, még ha ezt nem is kötik a világ orrára

20/L

2010. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én a saját sikereimet sem mesélem el az embereknek. úgy gondolom hogy amikor majd leszek 30-40 éves akkor büszke lehet magamra hogyindenkinek mit értem el. Valamelyik nap nálunk volt hogy elmondta az egész családnak: hogy én biztos nem meséltem el de ő szépségversenyt nyert és mindenki el volt ájulva tőle. én is tudnék mesélni mert sportolok versenyszerűen de akkor se. Felhív és azt mondja hogy na látod milyen szép barátnőd van.
2010. jún. 26. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Lucian a neved?:D
2010. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
véletlenül nem:D
2010. jún. 26. 19:32
 8/13 A kérdező kommentje:
De legalább látom nem vagy ezzel a dologgal egyedül:S:)
2010. jún. 26. 19:33
 9/13 anonim ***** válasza:
jah nem magamra gondoltam, csak legjobb bnöm nemrég mesélte hogy aszem 2. lett szépségversenyen, azt öis meg barátja is 16éves azt gondoltam hátha ..:D
2010. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én teljes mértékben egyet értek veled ! Én nem szeretem az ilyen embereket akik fűnek fának dicsekszenek mit értek el, milyük van !Minek ez tényleg saját magára tartozik és rád, na meg a családjára ! Szépségversenyről meg inkább nem mondok semmit és a közösségi oldalon való fitogtatásokról meg végképp, mert nem az én kenyerem !

Tudod nem vagyunk egyfomák, engem is irritál az ilyen emberek viselkedése, de ha igazán szereted és ő is szeret téged, akkor meg fogja érteni, hogy inkább a trófeáiról való állandó áradozás helyett egymással foglalkozzatok , szép amit elér, büszke is vagy rá, de nem azért szereted, mert versenyeket nyer, hanem azért mert..na ezt nem tudom D:

Fel a fejjel, beszélj vele, hogy változtasson a dolgokon !

2010. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!