Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajt válasszak?

Figyelt kérdés

akinek sok pasival volt dolga(nyilván kiélte magát) vagy olyat aki alig volt pasival(tapasztalatlan)..

husszútávra. vagy lehet örökre.


2010. jún. 26. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
aki szembejön veled és azt mondod rá h ő kell nekem
2010. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
kiéltet
2010. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

hát én az alapján választanék pasit, hogy ki jön be, és hogy ki az aki megfog valamivel... pasi szempontjából tapasztaltabbat választanék, viszon lányoknál... hát én azt tudom magamról, hogy ha szeretek valakit, akkor mindegy,hogy hány pasim volt előtte és úgy érzem,hogy nem lehet több utána...


tehát ne ez alapján válassz szerintem... ismerj meg több lányt, és a személyiség alapján válassz

2010. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Olyat válassz aki külsőre is és belsőre is megfelel az elvárásaidnak és akivel el tudsz beszélgetni mindenről, az szerintem lényegtelen, hogy tapasztalt-e vagy sem, ha tapasztalatlan akkor is bele tud jönni a dolgokba, hisz gyakorlat teszi a mestert...:)
2010. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bejön több is. van esély ittis ottis. csak jol akarok dönteni. lehet hülyeségnek látjátok. de érdekelne a vélemény.
2010. jún. 26. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ezeknél a kérdéseknél csak a kérdezők hülyébbek... "nyilván kiélte magát" <--- b.zmeg vannak olyan nők akik 40 éves korukig sem élik ki magukat.
2010. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akinek jó meleg a muffja, és a farizmával tojásokat tör.
2010. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyszerű: aki nélkül nem tudnál élni... (de komolyan!)
2010. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!