Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetünk még? A többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetünk még? A többi lent

Figyelt kérdés
Egy csajszival jókat beszélgettem még télen, úgy kábé január közepéig. Azután volt olyan időszak, hogy én nem irtam, de ő mindig irt nekem, volt hogy tutira várta, hogy én fogok lépni, de nem tettem, és ő irt rám msn-en stb... Személyesen nem találkoztunk, mert hüly*e voltam :S Volt hogy 5 napig semmi nem volt, aztán ő irt nekem meg hasonlók ... de egyszer abbamaradt. Még lenne esélyem nála szerintetek?
2010. jún. 26. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
MSNen te gyík? ne is álmodj róla. tiszta szánalom ez a mai fiatalság!
2010. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én lány vagyok, a leírtak alapján sorozatosan bizonyítottad annak a bizonyos lánynak, h nem érdekel téged..... Jól elbeszélgettek, aztán annyi. Úgy gondolom, ha szeretnél tőle vmit, mindenképpen lépj, hiszen ha nem mondod, nem fogja tudni hogy érzel iránta....
2010. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatnál ráírni, elmondhatnád, hogy rossz korszakodat élted, és hogy ne haragudjon hogy elhanyagoltad. Ha mostantól folyamatosan fogsz figyelni rá, akkor lehet hogy van esélyed nála. Persze az is előfordulhat, hogy megunta a várakozást...:S szerintem minden azon dől el, hogy hogyan reagál ha újból ráírsz.. Hajrá! :)
2010. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sok az a 4 hónap kihagyás? vagy csak mondjam meg hogy hülye voltam ? :)
2010. jún. 26. 17:12
 5/5 anonim válasza:
ja.ez norm.
2010. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!