Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön ha egy pasi márkás cuccokat hord?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 10:59
1 2
 1/12 Beatrix17 ***** válasza:
78%
Nem a márka a lényeg,hanem az izlésesség!Kevés pénzből is fel lehet jól öltözni,és 100.000ből is lehet ugy kinézni,mint egy szerencsétlen!!
2010. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
csatlakozom az előttem szólóhoz!
2010. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
az a lényeg h BMW-je legyen!!!!!
2010. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
hogy te mekkora kretén vagy utolsó hozzászóló ne is haragudj -.-'
2010. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Beatrix17 ***** válasza:
Miért mindenki BMW mániás??Le merem fogadni,a többség még vezetni sem tud...
2010. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és ha a tagnak BMWje van, de az a BMW 20 éves?na akkor mivan?BMW az is bászod:D:D:D
2010. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt lehet nem fogjátok elhinni, de engem kifejezetten taszít ha valaki nagyon márkás cuccokban van. Pl ha tetszik egy pasi és meglátnám tetőtől talpig Retroban kb elmegy tőle a kedvem. Én spec utálom az ilyen retro majmokat :) Sőt, tegnap pl szemüveget vettem magamnak, és volt retro márkájú, nagy R betűkkel. Jó volt az ára is, de én azértse azt vettem meg :))
2010. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
engem is kifejezetten zavar, hogyha egy pasinak mindene ilyen nagyon divatmárkás (jó feltűnő vans, DC, etnies és hasonló most nagyon trendy cuccok). és engem is taszít, mint ahogy egy előttem szóló mondta már. túlságosan felkapottak, a legtöbb emberen ilyeneket látok, és szerintem fölösleges pénzkidobás, hiszen egy olcsóbb nadrág is bírja nekem évekig, és ahhoz sem kell márkásat venni, hogy jól nézzen ki, vagy jól tudjak felöltözni. azt tegyük hozzá, hogy előbb öltözködni kéne megtanulni a mai fiatalságnak is, hiszen tiri-tarka cucchoz nem veszünk más mintás tiri-tarka cuccot.
2010. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egy nő sem szereti ha a pasija csak magával van elfoglalva...

márpedig ezek a srácok többnyire magukat istenítik nem a párjukat...(arról nem is beszélve hogy tipikusan a külsőségek embere)

tisztelet a kivételnek

2010. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a márka a fontos számomra. Sokkal inkább az hogy igényes, divatos öltözködése legyen. Pl. egy felső akkor is jól nézhet ki ha semmi márkája nincs, egyáltalán nem kell márkásnak lennie.
2010. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!