Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 fiú között kell választanom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú között kell választanom. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Egy fiúval több mint egy éve járok,de tetszik egy kicsit egy másik fiú, aki azt mondta, hogy döntsek.Én úgy döntöttem, hogy maradok a fiúm mellett, hiszen szeintem ő az igazi, mert nem bírjuk ki egymás nélkül.Jól döntöttem? Kérlek segítsetek!
2010. jún. 26. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jól döntöttél
2010. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
"Járt utat járatlanért el ne hagyj"
2010. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
51%
hogy valami értelmes választ is kapj. szerintem jól döntöttél. de egyet nemértek... miért kelett ezt itt megkérdezned? ha úgygondolod h ő az igazi akkor jóhogy nem a másikat választottad.szerintem
2010. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hezitálsz azon hogy kit válassz az már rég rossz.Nem döntöttél jól egyiket sem kellett volna választanod.Inkább tisztázni kéne magadban hogy ki kell neked igazán.
2010. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont , ott már gond van ha hezitálsz a mostani és egy "ismeretlen" pasi között.Ezen gondolkozz el hoy miért van....
2010. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Olyan helyzetben voltam mint te, csak én a másik lányt választottam az újat és a csaj dobott egy hónap után. Szóval két szék közé estem:S
2010. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem...
2010. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Soha ne hagyj el valakit akit szeretsz egy olyanért aki csak tettszik, mert az majd elhagy egy olyanért akit szeret!"
2010. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem jól

kockázat nélkül nincs nyereség

márpedig ha hezitáli kellett akk már tuti ne a mostani az igazi

1próbát megér az uj:P nekem meg ez jött be

2010. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jól döntöttél. én is voltam már igy. volt hogy háromszor megpróbáltam mással, de végülis maradtam az előzőnél, mert ő az akit nagyon szeretek,mégha nem is vagyok szerelmes belé,nem vagyok meg nélküle.

szerintem te is igy vagy vele. gratulálok hogy jól döntöttél. igy tovább

2010. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!