Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudik? Vagy csak túlreagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik? Vagy csak túlreagálom? :S

Figyelt kérdés
hazudik vagy csak túlreagálom?? van egy barátom nagyon szeretem öis engem.. már leis feküdtem vele ő volt az első.a múltkor átmentem hozzá és tudom nemszép dolog de elolvastam az sms-eit:/ és volt benne egy sms amit egy lánynak írt h 10 perc múlva ott vagyok..másnap beszélgettünk a haverokkal és rákérdeztem h szokott e ezzel a lánynal találkozni mondta h nem életébe van 5x találkozott vele akkoris futólag..meg msn-en beszélt vele párszor:Sde ismerem ezt a lányt eléggé és tudom milyen,mindenkivel összefekszik,haveromat is lesz..ta megmég sorolhatnám miket csinált:S ésmég csak 15:/ és most nemtudom h hazudik-e vagy igazat mondd? mert nem aza hazudós tipus utálja ha hazudnak neki de akkor miért irta neki akkor azt az smst???:S:S lehet h télleg túlreagálom d enem nagyon szeretném ha kiderülne h csinélt valamit ezzel a csajjal:s elöre is köszi a válaszokat
2010. jún. 25. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem hazudik.gondolj bele miért írná,h 10perc?mert nyilván találkoztak
2010. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt mondta h kb 5X találkoztak. Akkor nem hazudott. Csak nem részletezte h pont mikor legutoljára. Amúgy meg vmire csak írta azt az sms-t válaszként. A bejövő sms-eket is meg kellene nézni ha már annyira nem bízol benne h kutatsz a telefonjában.
2010. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!