Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdjek a fiúkkal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a fiúkkal vagy hogy van ez? FIÚK ez alapján döntitek el h kell-e nektek a lány?

Figyelt kérdés
ahogy idősödöm rájövök h minden pasi lekoppint és keres mást mert nem akarok hamar lefeküdni vele. Viszont ha lefekszek vele akkor meg félnék h csak a szexre kellek neki és elhagy. Meg ha 1 pasi hamar megkapja a lányt nem tesz érte semmit akkor utána sem fog. Márpedig nem akarnak tenni semmit. Hanem odébbállnak. Meg h az ágyban a viselkedésem meghatároz mindent. Ez alapján döntik el a fiúk h összejönnek-e a lánnyal?
2010. jún. 25. 20:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

Egy srác csak akkor vár hónapokig a szexel, ha

1. még szűz és parázik

2. iszonyatosan nagyon durván és mindenáron kell neki a csaj


Persze ez nem azt jelenti, hogy ha az elején nem is, de szex után nem kell majd neki a csaj iszonyatosan nagyon durván.

2010. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

21:14-es

Ez teljesen igaz,amit leírtál.Egy baj van csak ezzel a szex dologgal.Mégpedig az,hogy sok lány azt hiszi,ha lefekszik a pasival,az majd hűűű de nagyon szerelmes lesz.Aztán jön a pofára esés és a "minden pasi szemét" kategória.

Ésszel kell a kapcsolatokat építeni.Nem kell azonnal bedobni mindent,ami a csajnak van,de azért épeszű határig szabad csak a srácot "kínozni".

2010. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 clint ***** válasza:

Én a párommal öt éve vagyok és az első héten lefeküdtem vele... Az azelötti kapcsolataim is hosszuak voltak és mindig max egy hét volt mig lefeküdtem velük...

Nézd meg milyen a pasi, volt e hoszabb kapcsolata???

2010. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem 18 év körül már el tudod dönteni kibe vagy szerelmes. Vele feküdj le. Ha nem vagy biztos benne akkor várj...

19F

2010. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
a fellángolást össze lehet keverni a szerelemmel
2010. jún. 27. 18:00
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ne feküdj le velük! Én abszolút nem ez alapján döntök. És hidd el, ezzel nem vagyok egyedül!

22/F

2010. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hát mi alapján döntesz?
2010. jún. 27. 18:05
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

17:56 vagyok. Érezned kell, hogy Ő is szeret. Ha összekevered a fellángolással, akkor is lehet látni, hogy fontos vagy-e neki, törődik-e Veled stb. Nem kell egyből széttenni a lábadat. Aki ezt nem képes elfogadni, megérteni az szerintem nem is szeret.

19/F

2010. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én mindig hamar odaadtam magam és rá nem is sok ídővel dobtak is.Azóta tiszta görcs vagyok és nem merek kapcsolatot kialakítani,mert attól félek,hogy senkinek nem fogok megfelelni.
2010. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem igazán értem mit problémázol. Ha ráizgultál, miért tartogatod magad? Kinek jó ez? Azt hiszed, ha nem fexel le vele, akkor majd tartós lesz a kapcsolatod? Muhaha... Nőj fel!
2010. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!