Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdjek a fiúkkal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a fiúkkal vagy hogy van ez? FIÚK ez alapján döntitek el h kell-e nektek a lány?

Figyelt kérdés
ahogy idősödöm rájövök h minden pasi lekoppint és keres mást mert nem akarok hamar lefeküdni vele. Viszont ha lefekszek vele akkor meg félnék h csak a szexre kellek neki és elhagy. Meg ha 1 pasi hamar megkapja a lányt nem tesz érte semmit akkor utána sem fog. Márpedig nem akarnak tenni semmit. Hanem odébbállnak. Meg h az ágyban a viselkedésem meghatároz mindent. Ez alapján döntik el a fiúk h összejönnek-e a lánnyal?
2010. jún. 25. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
esetleg kort írhattál volna, meg hogy milyen hamar? relatív. akkor tudnék segíteni
2010. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Mennyit vársz?
2010. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

miután összejöttetek a pasi 2, legfeljebb 3 hetet képes várni. utána ráun mindíg az elutasításaidra és otthagy a francba. nem azért mert nem szeret, hanem azért mert úgy érzi hogy Te nem szereted.


csá

2010. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az első barátomnál éveket vártam,jó ehhez hozzátartozik,hogy fiatalok voltunk,gyerekszerelem inkább.Később nem működött.Mostani barátommal 3 hónapot vártunk,inkább vártam.Csomót aludtam nála,néha ki is készült,hogy végülis nem történt meg.Haragudott,én meg mondtam,hogy akkor dobjon ki.Hát nem dobott,mert tudta,hogy valami komolyabb alakul közöttünk és ha vár később sokkal többet kap!:D És bejött neki!

Hülyeség,hogy a fiúk nem tudnak várni.Inkább van olyan lány,akiért tudják,hogy nem érdemes várni!Ennyi

19/l

2010. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

utolsó: pontosan! rátapintottál a lényegre

18/F

2010. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem azért van,hogy valakit megtartsunk.Az csak hab a tortán,egy olyan tortán,ami anélkül is finom lenne!Remélem érted!

Az utolsó válaszolónak tökéletesen igaza van!Van olyan lány,akiért érdemes várni és azért várnak is.

2010. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
és honnan tudják h kire érdemes várni? aki nem dobja oda magát a fiúknak könnyen? 18/lány
2010. jún. 25. 20:50
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

20:39

"Hülyeség,hogy a fiúk nem tudnak várni.Inkább van olyan lány,akiért tudják,hogy nem érdemes várni!Ennyi"


Ez a várás az attól függ, hogy mennyire kell nekünk az a csaj, mennyire vonzódunk hozzá.

2010. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

20:50

ha a pasi megtalálja benned azt az apróságot ami megfoglya, akkor akármeddig képes várni(az én esetembe ez van)

2010. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

20:39 vagyok


Szerintem,egy fiú,férfi érzi azért,hogy mit várhat egy nőtől és a kapcsolattól.És egyébként szerintem abszolút megeshet az is,hogy alig várnak azzal,hogy lefeküdjenek egymással,tehát a fiúnak nem kell várnia és mégis megbecsüli a csajt.Nem ettől függ.

De,ha egy férfi nem képes rád várni néhány hónapot vagy akár évet(bár az tényleg nehéz,de fennállhat ilyen eset),akkor később mit várhatnál tőle?!Ez most nem feltétlenül idetartozik,csak sokan félnek,ha nem fekszenek le a sráccal,akkor az elhagyja őket.Akkor hagyjon el,szerintem!

2010. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!