Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz hogy akinek sok pénze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy akinek sok pénze van bármit megtehet a nőkkel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 18:19
1 2 3
 11/22 Kurpi urfi ***** válasza:
Ja, többnyire... sajnos!
2010. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Kurpi urfi ***** válasza:
87%

Igaz, de nem csak a nőkkel. Már az a kijelentés is igaz lenne hogy "Igaz hogy akinek sok pénze van bármit megtehet?" hogy mit tehet meg és mit nem az akinek sok pénze van az attól függ mennyire sok pénze van.

Szoval a végkövetkeztetés az, hogy igaz a feltevésed de nem azért mert a nők ribik hanem mert ilyen a társadalmunk berendezkedése.

2010. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sajna igen, mert a nők HÜLYÉK!!! Volt 1 barátnőm, aki azt mondta, hogy a csajok csak szerelemből dugnak. Azóta rájöttem, ez IGAZ! A pénz iránti szerelemből...
2010. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem,olyan csajt miért dugtál meg,ha annyira nem tetszett a hozzáállása,é ha annyira hülyének tartottad...Volt Nálad egy húszezres,vagy mi???Akiket hülyének tartasz,és mégis szóba állsz velük,azokkal egy szintre süllyedsz,nem?Vagy szereted lobogtatni előttük a pénzedet (már ha van ugye),vagy mi van,kedves utolsó?
2010. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
nekem aztán jöhetne bárki bármivel, semmit nem csinálnék és sehova nem mennék :D van egy párom akinek az ára nem mérhető :)) erre vannak a k'rvák! én meg nem tartozom ide! szét kell nézni a 10-15 éves mai lányok közt, na azok vihetők!
2010. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20.31-es vagyok. Nem olyan barátnő akit dugok, hanem beszélgetős! dE IGAZAT MONDOTT, MÉGHA SOK EMBERNEK EZ FÁJ IS!!!
2010. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem miért fájna,ha nem tartozom közéjük?Szerintem inkább Neked fáj,hogy mindenhol ilyenekkel találkozol...Talán nem véletlenül vonzod az ilyeneket,ebbe még nem gondoltál bele? Egyébként az olyanokat is észre kéne ám venni,akik nem extra mini Mayo Chix miniszoknyában rázzák Jägerrel a kezükben,és nincs rajtuk 45 kiló vakolat,meg szőke műhaj...
2010. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem,olyan csajt miért dugtál meg,ha annyira nem tetszett a hozzáállása,é ha annyira hülyének tartottad...Volt Nálad egy húszezres,vagy mi???Akiket hülyének tartasz,és mégis szóba állsz velük,azokkal egy szintre süllyedsz,nem?Vagy szereted lobogtatni előttük a pénzedet (már ha van ugye),vagy mi van,kedves utolsó?


Nos mi van?! Kiverte a biztosítékot az igazság?

Én most válok, mert amíg volt lóvé, addig kellettem! Félreértés ne essék, dolgozom ma is, csak a mellékes nincs meg, ami még 1 pár éve megvolt! Tehát addig eltartatta magát /nem dolgozott!!!/, tele lettünk adóssággal, ma már nem kellek... De neki már új kanja van! Nekem nincs barátnőm, pedig lehetne! Nagyon sokszor megcsalhattam volna. Lett volna lehetőségem is! Nem vagyok 1 csúnya ember, az ágyban is megállom a helyem! Ez nem nagyképűség, hanem TÉNY! Na, ezért írtam amit irtam. Lehet elgondolkodni... Ha még a mellékessel 2-3X annyit keresnék mint a fizetés, semmi gond nem lenne.

2010. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Neked fáj valami,barátom,én aztán nem vettem magamra...Neked van bajod kettőnk közül,ugyanis Te álltál szóba egy pénzéhes ribivel..A te bajod...Tudod,mindenkinek azzal kell együtt élnie,akit választott,TE pedig éppen egy pénzéhes nőt választottál magadnak.Ez Téged is minősít.

Nyugi,ami nem vonatkozik rám,azt nem veszem fel,az csakis a Te bajod,hogy egy ilyen nővel kötötted össze az életedet.Én megkeresem a saját életemre valót,nekem nincs gyomrom az ilyesmihez.A nők x%-nak van,igen,de ez még közel sem mindenki.Nem mindenki olyan felszínes,mint a volt feleséged.

2010. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez igaz, kedves utolsó! Nem akartalak megbántani, de Te sem tudhatod még, hogy mit hoz a sors! Én sem gondoltam 27 éve amikor megismerkedtünk, hogy ilyen lesz. Sőt, még 2-3 éve sem! De, amióta nincsen + lóvé, azóta ez is kiderült! Most a szarban kellene egymás mellett lenni, de NEM! Ezért gondolom, hogy csak kihasznált. Egyébként az anyakönyvvezetőnél is elhangzott ugye, hogy JÓBAN-ROSSZBAN!
2010. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!