Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire befolyásol az hogy hogy néz ki a párotok otthona?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most lehet hogy alakul valami egy lánnyal. Sajnos ez engem feszélyez, hogy nekünk tök gagyi házunk van, nekik pedig kacsalábon forgó palota. :S Én már voltam náluk, de ő még nálunk nem. :( Attól félek hogy ha valami komolyabb lenne köztünk és elhívnám ide hozzánk, akkor rögtön elmenne a kedve az egésztől. *Sosem volt még barátnőm. *Ja és az is feszélyez egy kicsit, hogy még sosem volt barátnőm és a szülőktől tartok, de nemtudom hogy miért.
2010. jún. 25. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! ha szeret téged akkor nem számít neki hogy nézz ki a házatok, mibe vagy stb.. Szülőktől nem kell tartani, legyél figyelmes, udvarias és kész.! Add önmagad. Nekem sem számít hogy néz ki a barátom háza na és kit érdekel? nem a házába vagyok szerelmes hanem belé!!
2010. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Én 17/F és én is félek lányokat felhívni... Nyilván a normálisabbaknak nem ez a lényeg, de azért biztos számít neki valamit, pl. rosszul érzi magát nálatok ha annyira gáz.

2010. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van, ahogy az első válaszoló írta. Ha szeret nem fogja érdekelni!!
2010. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogadja el, hogy nem vagy gazdag, akkor az a lány megse érdemel téged. Nekem is votl szegény barátom mégse zavart. Arról nem is beszélve ő se azért gazdag gondolom, mert olyan soat keres hanem a szülei miatt.:D Szóval nekünk is szép házunk van és sorolhatnám mink van és előző barátom nem így élt mégis azt mondom nem én vagyok a gazdag hanem a szüleim én lehet szegény leszek.:D

17/L

2010. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem esek át a szemékupacon az ajtó köszöbén addig engem nem zavar semmi

ha rendet raksz és kitakarítsz az simán elég legalább bejönni tudjon az a csaj :)

ne tarts a szüleidtől valamikor ők is bemutatták egymást a szüleiknek :)

15/L

2010. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem befolyásol, hogy hogy néz ki a párom otthona. Még fiatalok vagyunk, saját házra nincs pénzünk és jó ideig nem is lesz, a szülőkkel lakunk, semmi befolyásunk nincs abban, hogy milyen házban lakunk. És ezt általánosságban mondom a fiatalabbakra, akiknek még nincs lehetősége saját házra.


A mi házunk az elmúlt pár évben lett teljesen felújítva és a berendezésre sem lehet semmi panasz, de a felújítás előtt, mikor még mindig jó régi volt, akkor sem hívtam kevesebb embert át. Mondjuk a barátom már a felújítás után járt nálam először. A szobám kb fele akkora mint az övé, de kit izgat? Itt is elfér jópár ember. Én is voltam már náluk, de nagyon nem a ház izgatott. Vidéken lakik, nagymamája is velük él, a bútorok többsége régiesebb, de engem egyáltalán nem zavar.


Ha szeret a lány, akkor nem a házad fogja izgatni.

17L

2010. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeret nem fogja érdekelni. Főleg, ha szüleid is normálisak vele. :)
2010. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én gazdag vagyok nagy házam van és szeretek felhivni csajokat, de anno miis szarházba laktunk és igyvolt h féltem, aztán rájöttem h tök fölös parázni ugyse érdekli őket, évek és tapasztalat barátom, majd rájössz idővel ;)
2010. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem egy normális lánynak egyáltalán nem számít, hogy milyen gazdag a pasija. Nekem volt olyan barátom, akinek óriási lakása volt, de koszos és undorító a fürdőszoba, és nem volt rendesen kitakarítva sehol.. ez gáz, pedig lett volna rá pénze, csak leszarta. Az a lényeg, hogy rend legyen, meg amennyire lehet, tisztaság.
2010. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A gazdagság semmit sem számít:) Nem hiszem, hogy elmenne a kedve az otthonod láttán, hiszen ha így lenne, már az elején megkérdezte volna, miylen az anyagi helyzeted. Viszont ilyen nem volt, úgyhogy no para:)

Legyen tisztaság és rend.

A szülőktől való félelem meg természetes. De sajnos a félelem nem sok mindenre jó:) Nagylevegő beszív-kifúj. Csak add magad, ha találkozol velük. Abból nem lehet baj, ugyanis az értelmes leírásod alapján jófej lehetsz:)

Sok szerencsét!

2010. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!