Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk többsége miért "kattan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többsége miért "kattan be" nyáron?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy fiú aki közeledik hozzád és minden jelét megadja, hogy tetszel neki (és ezt viszonozzátok is egymásnak), nem akar veled járni mert NYÁR van. -.-

Értem én, hogy dugni akar orrba-szájba, de ilyenkor a pasik miért akarnak minden csajt, és miért nem elég nekik egy akire alapból hajt?


2010. jún. 25. 15:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

2 év alatt elég sok változáson mentem keresztül. pozitív irányba, amire büszke is vagyok mert jó érzés hogy az ismerőseim észreveszik ezt, és természetesen a fiúkon is érzem ezt a "hatást"

A srác azért nem kap meg mindent amit akar,(tapasztalat is hogy a fiúk kicsit szeretnek küzdeni) valószínű ezért is próbálkozik továbbra is...

A VB hát igen... aktív néző :D

2010. jún. 25. 16:12
 12/13 anonim ***** válasza:

MELLEK!MELLEK!MELLEK!MELLEK!MELLEK!MELLEK!MELLEK!MELLEK!MELLEK!

SEGGEK!SEGGEK!SEGGEK!SEGGEK!SEGGEK!SEGGEK!SEGGEK!SEGGEK!SEGGEK!

MINISZOKNYA!MINISZOKNYA!MINISZOKNYA!MINISZOKNYA!MINISZOKNYA!MINISZOKNYA!

2010. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem eléglenne egyis bőven de még annyit se találok....
2010. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!