Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higgyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Páromat állandóan bejelöli egy közösségi portálon egy csaj.Párom mindig vissza vonta a bejelölést.Megkérdeztem tőle ismeri-e.Azt válaszolta fogalma sincs ki az illető.Mai napig jelölgeti a páromat a csaj.Tegnap írtam neki honnan ismeri a páromat.Azt írta vissza igen ismeri,miért baj meg hogy én a barátnője vagyok?válaszoltam neki igen a barátnője vagyok.Nem értem ha ismeritek egymást ő miért állítja hogy nem ismer téged?A válasz a következő volt.Én öt ismerem nem téged.Nem értem miért tagad le,de nem akarok bekavarni.

Most nagyon tanácstalan vagyok:(Eddig úgy tudtam a párom nekem sose hazudna.Nem a csaj akaszt ki hanem,hogy ilyen apróság miatt füllentene?Nem ilyenek ismertem meg a kedvesemet.Most vettünk házat stb...Kinek higgyek a csajnak vagy a páromnak?

Ma konkrétan rá fogok nála kérdezni ismeri-e.

25/N


2010. jún. 25. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először hallgasd meg ma mit mondd...addig fölösleges bármit is mondani...találgatni...
2010. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha többször is visszautasitotta a bejelölést, akkor még ha ismeri is valahonnan, nem akar tudni róla. Ne nyomozz utána, mert csak magadnak csinálsz problémát. Azt például nem is értem, miért kell neked a párod oldalán nézelődni. Minden embernek kell egy kis magán szféra. Nekem soha eszembe sem jutna megnézni párom telefonját, emailjeit, vagy belépni bármelyik oldalára. Ha meg akarja mutatni, akkor majd szól. hogy nézzem meg. Viszont én is elvárom, hogy az én leveleim között senki ne nézelődjön. Ennyi bizalomnak kell lennie a párunk iránt.
2010. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem néztem meg magamtól az oldalát.Este szoktunk együtt netezni akkor mutatta meg egy ismerősét és akkor láttuk a bejelölést.Sose kutatnak az ö dolgai között,de miért ezzel kell jönni?
2010. jún. 25. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon gyanús lenne, sőt annál több is, egy jelölés semmi, én még néha azt is visszajelölöm, akit nem is ismerek.....volt olyan h bejelölt és rákérdeztem és ő is csak azt tudta mondani, h valahonnan ismerős vagyok.....szóval nem nagy ügy visszajelölni valakit, furi h a párod ennyire tiltakozik....munkahely,iskola, város én ezeket csekkolnám, h honnan lehet az ismertség....a páromnál viszont kerek perec rákérdeznék és megkérném, h akkor írjon a lánynak egy memóriafrissitő emailt
2010. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy ismeri-e, ne foglalkozz vele. Szerintem egyébként tuti ismeri, de legszívesebben nem ismerné, kínos neki ez az ismertség valamiért. Gondolj bele, milyen idióta nő az ilyen, aki miután többször nem jelöli a pasi vissza, még mindig bejelölgeti??? Szerintem egy lelkibeteg csaj, aki annak örül, ha bekavar másoknak. Volt nálunk is hasonló, az a legjobb, ha nem is törődsz vele, úgy tesztek mindketten, mintha nem is létezne, akkor lekopik. Nem lehet valahogy letiltani, hogy ne tudja bejelölni mindig? Mert lehet, hogy nem mostanában adja fel... Nem érdemes egy ilyen miatt feszültséget kelteni egy jó kapcsolatban.
2010. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

írjon neki a párod, hogy honnan ismeri.De egyébként nehogy már egy vadidegennek előbb higgy, mint a párodnak.Bizalom...

nem tudom melyik közösségi portál, de pl myvipen le tudod tiltani, h bejelöljön, írjon levelet stb.


17/L

2010. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha párod Neked mutatta meg, hogy már megint bejelölte ez a csaj, akkor nem hiszem, hogy titkolna v.mit - hacsak nem blöfföl...

Eléggé nyilvánvaló, hogy a csaj erőlteti magát a pasidra, rámászik, és le akarja csapni a kezedről. El akar Téged bizonytalanítani a pasid hűségével kapcsolatban. Mennyire szánalmas amúgy ilyet csinálni egyébként is - közösségi oldalon meg pláne :/


Ha párod azt igazolja vissza, hogy nem ismeri, egyértelmű, hogy nem érdekli a csaj, és még futólag sem ismeri annyira, hogy visszajelölje.


Próbáld meg megértetni a csajjal, hogykopjon le. Ha semmiképp nem ért a szép szóból, nézz utána néhány adatának, és ijessz rá.

2010. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Írd majd meg hogy mit mondott honnan ismeri a csajt miután rákérdezél.
2010. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük.Hát azóta érdekes fejlemények voltak.Írtam a leányzónak ö állítja ,hogy pénzért dugta meg a párom,kb.3-4 hete.Párom is írt neki és azt írta neki vissza miért tagadja le mikor élvezte!:)

Hiszek a páromnak ,hogy nem is ismeri a csajt,meg hát a lány B.pesti mi meg 140km re vagyunk Pesttől!

De valamikor elbizonytalanodok,mi van akkor ha mégis.De nem érteném a páromat,hogy miért tette volna ezt.Mikor a szexuális életünk nagyon jó.Hosszú távra tervezünk.Most vettünk házat épp azt újítjuk fel,Van egy 3 éves kisfiam akit a sajátja ként nevel.Ezért nem értem ha meg tette miért??

2010. jún. 27. 17:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy higgy a csajnak! Csak kicsit fontosnak akarja érezni magát és izgatottan figyeli, hogy össze tud-e ugrasztani egy párt. Gondolj bele, ha tényleg kurv@ lenne, akkor neki nem az az érdeke, hogy rájöjj hanem az hogy a pasi visszajárjon hozzá és vigye még a pénzt. Tuti h kamu amit mond, meg se forduljon a fejedben, hogy igaza lehet. Annyit csinálnék a helyetekben, hogy nem írnék neki többet és nem válaszolnék egyik levelére sem, a bejelölést meg ott hagynám függőben, akkor nem tud mit csinálni, hamar le fog lohadni az érdeklődése irántatok.
2010. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!