Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Lehet küllem,vagy belsőről is szó.


Kort és nemet írjatok :)


2010. jún. 25. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Haja legyen vagy rövid és egyenes vagy hosszú és picit göndör/egyenes.

Szeme mind1,mert mindegyik szép.

Fogai ne álljanak össze vissza,tudjon járni a mellétől,viszont hátul legyen neki szép nagy és kerek,és az ajkai se legyenek olyanok mintha megszúrta volna a szája szélét a fogpiszkálóval.

2010. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok féle bejön például van a vicces lány aki mindig viccelődik, van a komolyabb introvertáltab csaj ő meg olyan kis szende ő azért cuki, aztán van a vadmacska az meg azért jó mert megerőszakol :)

Külsőre nekem a hosszú haj az kötelező szeme szín az mindegy csak úgy csillogjon ahogy kell :) és ne legyen dagi szóval a magasságához képest azért legyen arányos a súllya

2010. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok 20/F
2010. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
165-170 magas, szőke, okos, kedves, lány és nagyánól arányos legyen
2010. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Sötét göndör haj, világos szem.átlagos arc.-ne legyen túlsminkelve, meg úgy legyen természetes

Belsőre lehet sokmilyen, de leginkább kedves megértő de nagyon őszinte.Jah és lehessen vele menni túrázgatni ne csak a plázákat járni fel és alá.De ilyen kombinációban úgysincs, ezért maradnak a belső tulajdonságok amik fontossak aztán az ember ha szeret valakit akkor megszokja a dolgokat vagy egy kicsit változtat csak úgy finoman.

23 F

2010. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sztem az alacsony lányokat 158-160 cm,fekete haj,formás popsi,mell,szép lábfej(fontos!),adjon magára,legyen igényes de ne hivalkodó!Viselkedésében legyen spontán,vidám,felszabadult és beszélhet sokat,mert én a csendesebb kategóriába tartozom:D 29F
2010. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fekete/barna haj ne túl magas aranyos édes , adjon magára :d legyen rendes, igényes , legyen romantikus.. a se baj ha sokat sír mert akkor megvigasztalhatom.. és ha nagyon szomorú mikor megismerem.. akkor még jobban beleszeretek
2010. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26 f vagyok. legyen kedves, szerethető,hűséges... hosszú egyenes haj. kb 165cm magas, 50-55kg.nagyjából ennyi.
2010. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja 16/f
2010. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12:28 vagyok én irtam,hogy szeretem az alacsony csajszikat,de kifelejtettem hogy a 158-160 cm-hez 48-53 kg párosuljon,mert nem szeretem az alacsony pufigolyókat!!:D 29F
2010. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!