Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
Mindjárt 15 éves fiú vagyok.Még soha nem volt barátnőm.Nem cigizek. Nem iszok.Szeretem az autókat számítógépeket.Többet tudok álltalában ezekről a dolgokról.Csináltam már nagyon rossz dolgokat is.Megleltem hogy depressziós is voltam évekig.testileg lelkileg tönkretett az előző osztályom.Az új osztályom az nagyon kedves velem.ott jobban is érzem magam.De mostanában megint azt érzem hogy hülye vagyok.És semmit nem érek.Elértéktelenedés.Nagyon rosszul érzem magam.A környezetem is átlagos.ÁÁ nem is átlagos a családom az egyfolytában veszekszik.És ebből is elegem van.Kezdem ezt is megunni.Kicsit mondhatni hogy silány életem van.
2010. jún. 25. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy egyedül ezzel :)


15/L

2010. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
elmehetnél beszélni egy pszichológussal,segíthet,lehet nem is ennyire vészes a helyzet,csak bebeszéled magadnak.Először is ne sajnáltasd magad,nem érsz el vele semmit,fogadd el magad olyannak amilyen vagy.A családodat nem te választod,szóval ez van :/ Nem hiszem,hogy ne érnél semmit,mindenkiben van vmi értékes.Kezdj bele vmi újba,sportolj,járj el moziba,olvass,ezek segítenek elterelni a gondolataidat :)
2010. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen annyi hogy csinálj valamit lépj interakcióba az élettel!! nekem ez mindig segít szerezz barátokat társoságot stb hajrá!!
2010. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vicces, de velem is ugyan ez volt ugyan ennyi idős koromban.
2010. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Timi: ) ***** válasza:

Tűzz ki magad elé valamilyen célt pl.elérsz jobb átlagot,koncentrálj a dologra és nem fogsz annyit gondolkodni" azon ami rossz,túlságosan is unatkozol és unalmadban önsajnálkozol.Ezzel nem megbántani akarlak,szerintem semmi baj nincs veled,más is van ilyen és még rosszabb helyzetbe.Önértékelési problémáid vannak,aranyos fiú vagy te,de ezt mutasd a külvilágnak is és ne a szomorúságot.Kinek kéne egy szomorú fiú?!Próbáld az életet optimistán felfogni,ami nem öl meg az megerősít.Puszi

23/L

2010. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hu énis ien voltam

általános iskola meg a szerelmi élet teljesen tönkretet énis depreszios voltam, és csak az online játékok felé menekültem.. amiota szaközépbe járok, sokal vidámabb vagyok, jol érzem magam, és boldogis vagyok valamenyire csak hát most dobot megin egy barátom és kicsit kivagyok..:D rengeteg ien barátom van mint te, mindig probáltam az oanoknak mint te segitnei, mert énis átmentem már ezen, és elég sok tapasztalatom is van, van most egy haverom aki nemrég öngyilkos akart leni mert öis aztérezte amit te, mindig beszélgetem vele eröl, és mindig mondtam neki, hidd el most rosz de késöbb minden jo lesz, és igen, most már cska nevet azon amin öis átment, már öis boldog, és hálás nekem hogy nemhagytam hogy öngyilkos legyen

veled is minden rendben lesz, most szar, most nincs reményfény, de hidd el eljön az idö amikor boldog leszel ugy mint mi =) minden ember átmegy ezen nem csak te =) remélem késöbb nagyon boldog leszel

16L

2010. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!