Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önismeret, mit gondoltok rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önismeret, mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémám, hogy lassan 22 vagyok de komoly párkapcsolat még nem volt. Ha volt is hamar kiderült hogy, nem vagyok alkalmas rá. Szeretném ha szeretnének, csak soha nem érzem azt hogy szeretnének... Minden tökéletesen indul, majd ahogy múlik az idő. Mindég csalódtam a párjaimban. Fülig szerelmes voltam mindegyikbe. De viszonzatlannak éreztem, persze telefonhívosok, talik... közös progik voltak...Hívások mind 2 részről. De 1-2 hónap elteltével, már csak én hívogattam, én szerveztem ezt azt... Máskülönben nem is taliztunk volna. Most is benne vagyok 1 kapcsiban meginn ugyan az a nóta, érzelmek. Szeretem mint a rosszbaj, de valami meginn nem jó..


Bennem van a hiba? Bolond vagyok?, vagy nagyon nyomulok? vagy mi velem baj? Kicsit kétségbe vagyok esve...


2010. jún. 19. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt jó lenne leírni, hogy fiú vagy lány vagy. Másrészt az önismeret messze nem azt jelenti, hogy mások mondják meg rólad, hogy milyen vagy.
2010. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

22/F vagyok!


Nem is várom hogy mindák meg rólam hogy ki vagyok így neten keresztül. Csak valami támpotot... Zsákútcában érzem magam. Minden kapcsolatom valahogy ZÁTONY!

2010. jún. 19. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből nehéz megmondani, mert én nem tudom mennyire nyomulsz, te pedig - ha ez a baj - akkor nyilván nem érzed túl soknak. Pedig jó eséllyel nagyon rámásol a párod nyakára. Esetleg a kapcsolat elején túlságosan letámadod. De ez csak tipp, ezer más probléma lehet, sőt előfordulhat, hogy eddig sose volt szerencséd.
2010. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a rajongásog, a hatalmas erőbedobásod miatt a barátnőd elkényelmesedik melletted. Vagy csak nem a számodra megfelelő lányokkal voltál kapcsolatban. De ennyiből még nehéz megállapítani a párkapcsolati válságod okait.
2010. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azokat a kapcsolatokat lehet zátonynak nevezni, amik eleve halálra vannak ítélve. 1-2 hónap alatt egyik félnek sem szabadna elkényelmesedni, ha szerelmesek egymásba. Ahogy a fentieket olvastam a barátnőid nem igazán adtak bele apait anyait. Szóval az, hogy nem működött velük nem feltétlenül a te hibád. Lehet, hogy nekik nem voltál megfelelő...

Amit az ember nagyon megtanul az ilyen kapcsolatokból az az, hogy ott kell hagyni az olyan embert, aki már nem igyekszik. Akit nem érdekel igazán a másik. Mert egy kapcsolat ettől kapcsolat, lássuk be.

Hogy nyomulsz-e azt nem tudom, nem ismerlek így fogalmam sincs mit ronthatsz el. De írásodból ítélve itt nem te vétkeztél.

Lesz majd olyan, aki igazán szeret és nem un meg egy két hónap alatt. Ízzítani kell a parazsat mindkét részről. Ha az egyik nem akarja, hát isten áldja...

2010. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!