Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik. mondhatni összejöttünk de nemakar járni velem.csak szex. de én többre vágyok ennél.van egy lány aki nagyon tetszik. mondhatni összejöttünk de nemakar járni velem.beleszerettem! segitsetek!!
2010. jún. 25. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem akar csak brokizni akkor sajna bele kell nyugodj ha tényleg úgy látod h komoylan mondja és nemnagyon lehet változtatni rajta. Meg ha ráis vennéd az már nem azért lenne mer járni akar veled hanem mer megsajnál vagy mer bekönyörgöd magad stb. tudod mindig az első at igazság;)
2010. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős!!! Volt egy csajszi. Én is loholtam utána. Na egy este megtörtént a dolog és két nap múlva felhívott. Találkoztunk és elmondta, hogy a szex mindennél jobb volt ezért szeretné ha összejárnánk. Hát el voltam kenődve, de oltári estéket produkáltunk. Egyszerűen teljesen egymásra voltunk hangolódva, tökéletes volt. eljártunk különböző helyekre pl: Zalakaros meg ilyen-olyan hotelekbe és végig kúrtuk az országot.Egyre inkább közelebb kerültünk egymáshoz lelkileg is. Egy nap épp, hogy befejezte a szop.ást elmentem tusolni felöltöztem és otthagytam azzal a mondattal, hogy ezt már csak egy párként vagyok hajlandó vele folytatni. Másnap felhívott. Na, ez volt 7 éve. Azóta is együtt vagyunk és 2 éve már a feleségem. Tarts ki!! összejöhet...
2010. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egyre roszabb érzés. hetente 3-4x is d*gunk de többet nemérdemlek.ha meg mondom hogy vagy járunk vagy ennekis vége és ugy dönt h akkorse járunk akkor mindent buktam.. és az jutott eszembe hogy ha nemteszek meg mindent akkor lehet örökké bánom majd...
2010. jún. 25. 09:13
 4/10 anonim válasza:

Ha csak szexel akar veled és te is akarod akk menny bele.

Ha ne akarod mert túl korainak találod akk szólj neki nyugodtan hogy bocsi de a szex nekem még egy kicsit korai !

(óvatosan mond nehogy megsértődtön vagy valami)

2010. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
10.27! félreértetted. nem korai. hanem többet akarok a szexnél. kidedrült hogy jó együtt,hónapokota ez megy.a gond hogy én beleszerettem. csak szexre találok mástis ha akarok. de én szeretem. nekem ő kell.
2010. jún. 25. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd meg neki azt, amit az előző kommentelő írt...állítsd választás elé. :)
2010. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mennyi esélyem lehet hogy sikerül? öszintén!!!
2010. jún. 25. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:
78,5 %!
2010. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
óóó!! bár lenne tényleg annyi. megprobálom ma. válasszon vagy járunk vagy semmi. nemakarok szexuális segádeszköz lenni. mert igy csak az vagyok. remélem sikerül.
2010. jún. 25. 11:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert, és légy határozott!
2010. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!