Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csajok olykor nem akarnak barátot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, de azt mondta most nem akar semmi komolyat. Ez egyből azt jelenti, hogy csak dugni akar és flörtölni?

És miért van ez? Átverték, vagy mindig rosszul választott és megunta, ezért kell egy kis szünet?


2010. jún. 24. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek többnyire kamu kifogások, akkor mondják mikor nem jön be nekik az udvarló, és nem akarnak bunkók lenni.
2010. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jajj de utálom ezt..,NEM kamu,komolyan így van!

Egy-két kapcsolat után megunhatja az ember és vágyhat egy kis szabadságra,ami nem feltétlen abból áll,hogy dugunk fűvel-fával,de azért a szex is emberi szükséglet..

Közrejátszhat a sok csalódás is igen,én is mondtam az utóbbi időbe srácoknak,és lehordtak hogy ugyan miért nem mondom meg,ha nem jönnek be.

Nők vagyunk és érthetetlenek,bocsi:)

L

2010. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Oszt az akkor mi volt, mikor odamentem egy csajhoz a diszkóba, az meg nem engedte hogy megcsókoljam, mondván hogy nemrég szakított a pasijával, és most nem akar senkit, aztán uncsimmal meg smárolt utána rögtön? Az akkor mi?
2010. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez scak ürügy...Ez azt jelenti magyarra fordítva, hogy nem jössz be neki. csak ezt nem mondja a szemedbe mert él benne a "nem akarlak megbántani" elv, és szerinte így jobb:S sajnálom.
2010. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó,helyesbítek,ürügy IS lehet,de nem feltétlen mindig mindenkinél az!

L

2010. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki kapcsolatfüggő.
2010. jún. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a csajok többsége addig mondja azt, hogy nem akar kapcsolatot, míg nem talál egy olyat, aki mégiscsak tetszik neki annyira. :D Régen én ilyen dumával akartam lerázni azokat, akik nem jöttek be nekem, vagy legalábbis nem akartam semmi komolyat tőlük. De aztán mindig találtam vkit, aki mellett mégis úgy gondoltam, kapcsolatot akarok. Magyarán megmondva, ez inkább csak lerázós duma.

19/L

2010. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ha a csajjal még mielőtt ezt mondta volna tök jól elvoltunk, az azt jelenti hogy ideig óráig csak játszott velem meg jó volt "együtt" gügyögni, de ennyi?
2010. jún. 25. 13:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátkozását értetted félre.
2010. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Két dolgot jelenthet.

Első: Sokan átverték, sokat csalódott a fiúkba stb.

Második: Nem akar bunkó lenni, és inkább ezt mondja. Egyszóval hárít.

17,L

2010. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!