Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így szokott lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja összeszedtem minden bátorságomat és elmondtam egy lánynak, hogy szeretem. Erre jött a szokásos válasz, hogy ő nem így érez, maradjunk csak barátok.

Ettől féltem, és hogy emiatt az eddigi barátságunk is tönkremegy.


Ennek ellenére, azóta még többet beszélünk mint eddig és még talán az eddigieknél is közvetlenebb velem, miért lehet ez szerintetek? Nem fordítva szokott ez lenni?


2010. jún. 24. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szanalombol dumal veled, hogy ne legy szomoru, vedd eszreee!!
2010. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, úgy veszem észre ő is nagyon jól érzi magát velem, nem csak kényszerből beszél velem.
2010. jún. 24. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg teszteld ha legközelebb privátba találkoztok simogasd, elősször a hátát aztán a pofiát a kézfejeddel közeledj és csókold meg ha hadja akkor jó ha nem akkor meg tényleg csak szánalomból volt veled kedves
2010. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

neha igen, neha nem.

sokat jelenthetsz neki, orult, hogy megtisztelted, hogy elmondtad, o is megtisztelt hogy elmondta hogy o nem igy erez, igy nincs ami miatt kerulgetnie kene, sot, jot teszel az onertekelesenek is.

nincs vele gond, nekem is van hasonló fiubaratom.

de azert figyeld meg, hogy ha lesz mas lany az eletedbe, feltekeny lesz kicsit :) nem azert mert szerelmes, hanem mert..vannak ilyen kapcsolatok :)

2010. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ilyenkor leépítem a lányt. a barátságnak nem azért lesz vége, mert a lány nem fog veled ettől a pillanattól foglalkozni, hanem mert egy idő után rájössz, hogy amég jóban vagy vele nem tudsz tovább lépni, mert minden nap találkoztok, beszéltek, stb. és csak ő jár a fejedben. sry
2010. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pfuj ha kijelentette hogy csak barátok vagytok meg ne merd csókolni mert olyan istenes pofont kapsz tőle, mint egy ház:O

tényleg csak szánalomból kedvesebb veled, nem akar elveszíteni mert MINT BARÁT fontos vagy neki. de ennyi, sajnos el kell fogadnod.

annál undorítóbb nincs mikor közlöm egy sráccal hogy nem akarok semmit, erre elkezd simogatni... na akk elpattan bennem valami, ez egy rettenetes dolog, amikor olyan simogat akit nem akarunk és ráadásul még közöltük is vele. a nem akarok tőled semmit azt jelenti hogy : HAGYJ! sztem elég egyételmű

2010. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!