Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm járni akar az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm járni akar az exemmel! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal kb egy fél éve. A barátnőm rögtön rányomult.Persze megkérdezte, hogy nembaj-e dehát erre mitlehet mondani?? Azt mondtam nem, deha összejönnek biztos megváltozik a kettőnk kapcsolata...

Ezt elis viselném csakhogy mind a 3an osztálytársak vagyunk!!

Nektek erről mi a véleményetek???

18/N


u.i: azóta van barátom akit szeretek, de ez a helyzet mégi kikészítene ha összejönnének...


2010. jún. 24. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Pub gamekben kiváló noobstompolást lehet rendezni egy mid solo-s Traxxex-szel.
2010. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Mivel már nem a pasid, semmi közöd hozzá, hogy kivel jár. Így jártál. Miért dobtad ki, ha még mindig ennyire érdekel? Abszolút nincs jogod megszabni annak a lánynak, hogy összejöhet-e vele, vagy nem.
2010. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
vót nekem ilyen haver exével összejöttem, kicsit durcizottt aztán megnyugodott. SKH hogy kivel jár a barátnőd!
2010. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Hát... franc se hiszi el ilyen szöveg után, hogy 18 vagy kislány.
2010. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen, de engem egyáltalán nem zavart. Sőt, egy évig együtt voltak (és ugye az orrom előtt, mivel szintén osztálytársak voltunk), és én nagyon örültem nekik. Ha már nem érzel semmit a volt barátod iránt, akkor szerintem nem kéne zavarnia, és nem kéne, hogy megromoljon a barátnőddel a kapcsolatod. Ha már van azóta új barátod, akkor pláne nem kéne, hogy zavarjon... Inkább gondold át, hogy biztos nem érzel- e már semmit az esed iránt... 19/L
2010. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah és nálunk velem szakított a srác és rendesen ki is borultam utána. De miután tól voltam rajta, örültem nekik, nem pedig zavart... (utolsó voltam)
2010. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tom...nekem is volt ilyen...legjobb barátom megkérdezte,hogy baj lenne-e,ha valami lenne az exemmel meg vele...mondom...nem örülnék neki,de ha ez van,ez van...nem lett semmi.mert tisztel annyira a legjobb barátom. ezért a legjobb barátom.de am mondd el talán barátnődnek ezt.
2010. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

21:17-nek igaza lehet... ha mégsincs sry.

Csak engem ennyi idősen holt nem érdekelne kivel jön össze az exem, pláne ha nekem is van kapcsolatom. Osztálytárssal meg noob aki összejön.... ha szakítotok egész nap a pof@'ját kell nézni uhh...

2010. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok..... és engem nem az zavar hogy a volt pasimmal járna hanem ami azzal járni.Mert nemtudnánk már úgy viselkedni egymással barátnőmmel mint régen.Szóval egy barátság veszne oda.Ezt sajnálnám nem az exemet siratnám
2010. jún. 24. 21:34
 10/11 anonim válasza:
igazad van lehet valaki ennyire bunkó h kikezd a legjobb bnőjének az exével mondmeg neki h akkor kettőtök között megváltozik a kapcsolat azért mégis az exed vlt -.-
2010. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!