Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok előny ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok előny ha egy srác focizik?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok légyszi.


18/F


2010. jún. 24. 21:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem nézek focit,de szerintem nem sokat számít,legalább mozog és nem egy dagadt igénytelen ember. Sport a lényeg,hogy milyen sport az mindegy! Egyébként azért bejönnek.:) 15/L
2010. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
persze hogy előny...legalább is nálam...a párom focizik ugy ahogy én is és igy eggyüt tudunk menni a pályára is :)
2010. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én 13 vagyok, de ritkábban focizok. Ígyis csak megyeit nyertünk eddig csak (I. hely), országost nem.

Krav maga-t (izraeli hadsereg által kifejlesztett utcai harcmodor) tanulok most.

Meg Jumpstyle "tánc"ot :)

2010. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
nálam sportok közül max a pankráció lenne előny. a focit rühellem, nem zavarna ha a barátom focizna, de nem tudnám értékelni.
2010. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

inkább hátrány! A focisták általában beképzeltek, nagyszájúak és maximálisan egoisták.

Amúgy szerintem teljesen mindegy, hogy valaki sportol-e vagy sem. Úgysem az számít, ha valaki bejön akkor úgyis bejön ha nem csinál semmit, ha meg nem tetszik, akkor tőlem akár kötéltáncos is lehetne akkor se érdekelne.


amúgy személyes megjegyzésként, ha már valami számít az valami igazán férfias sport K1, ketrecharc ilyesmi :)

2010. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
akkor hátrány ,ha a foci fontosabb mint a csaj,ha nem mondle a mecsröl vagy edzésröl egy csajárt az gáz
2010. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Zsuzskah válasza:
Sztem az előny ha tud,főleg ha jól is, legalább valamivel lehet "menőzni" előtte. 14/L
2010. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Amint olvashatod a 14-16 évesek közt arathatsz vele :))

De fölötte szerintem nem ez a lényeg. Tök mindegy mit csinálsz, vagy jó fej vagy vagy nem

2010. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!