Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem képes megérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem képes megérteni ha nincs kedvem szexelni. Mindig magára veszi és olyanokat mond hogy biztos nem szeretem őt meg ilyenek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

#8 vagyok. Mióta vagytok együtt? Régen is csak heti 1 volt? Így félig meddig érthető a párod álláspontja.

Szerintem kevés ez a heti egy. Ezek szerint elég eltérőek az igényeitek ezen a téren. Ebből jó nem igen fog kisülni.

2018. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
régen több volt, most a munka miatt csak kb heti 2x találkozunk... összeköltözésre még nincs keret
2018. okt. 22. 16:56
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Azért írtam a szakítást, mert neked nem valószínű, hogy lesz hozzá többször kedved, neki viszont annál inkább. Ebből csak sértődés lesz, meg veszekedések, még biztosan van valakid stb. Szerintem, ha igazán vonzódnál hozzá, akkor nem lenne ilyen probléma. Most persze lehet mondani, hogy nem a szex a lényeg, de igen! Az is nagyon lényeges egy kapcsolatban, sajnos ez van.
2018. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%

Ez így igen sovány kérdező. Ennél még 10 év múlva is nagyobb libidóm lesz, pedig én is munkából élek.

32/f

2018. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

Egy ügyes pasi meg tudja hozni a nő kedvét a szexhez. Egy béna pasi meg inkább hisztizik érte.


13 èvig éltem az utóbbi fajtával. Pár év alatt a "kötelezőség" kinyírt bennem minden vágyat, az utolsó másfél évben már hozzá se bírtam érni.

Most egy olyan párom van, akinek nem is akarok nemet mondani, pedig már vele is évek óta együtt vagyunk.


Hosszú távon semmi jóra ne számíts kérdező, lehet, hogy nem ő a te embered.

Amúgy pedig ne felejtsd el, jogod van nemet mondani. A saját párodnak is.

2018. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes, ha egy nőnek nincs kedve, vagy épp nem lehet, akkor tök alap, hogy szopjon.

Ti meg fáradtak vagyok hozzá, hogy az ujjatokkal 5-10 percig kis köröket rajzoljatok a csiklóján...

2018. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Már megint az alaptalan feminista baromságok... Unatkoztok vagy mi van?
2018. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Talán ha többet bújnál vele ágyba akkor nem gondolma ilyesmit!
2018. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!