Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam ki a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki a páromnak, hogy szeretem? (lent folytatom)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy még sosem volt barátnőm, ezért rengeteg dilemmán van azzal kapcsolatban, hogy ne rontsak el semmit, ha lesz és ez az egyik ilyen...


az ilyen alkalmi dolgokon kívül (virág, gyertyafényes vacsora) még hogy tudom kimutatni a páromnak, h szeretem? mert azt, ha mondanám, pl. egy veszekedés után nem venné be (akkor sem, ha komolyan mondanám)


16F


2010. jún. 24. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Ha lány lennél, azt mondanám, nyeld le neki. Így viszont fogas kérdés. De inkább ne veszekedjetek.

16 évesen egyébként miről lehet veszekedni?


24L

2010. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ugyan arról mint 24 évesen. Nagylány!
2010. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az ilyen és az efféle kérdéseket kitörölném innen.

Mert ha tényleg szereted, akkor eltudod neki mondani, kitudod mutatni, mert a szívedből jön. És ne más ötlete alapján fabrikálj, mert akkor nem is szereted. Állj a talpadra..

2010. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
előző: hogy álljak a talpamra amikor így is 0 az önbizalmam? :(
2010. jún. 24. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nekem is tök 0.:D Bár most több van egy picit..de nem tudom, szerintem így is maradxd


Fogalmazd meg magadban az egész mondanivalódat. Mert ha tudja hogy szereted, és ő is szeret téged, akkor megbocsát. Mert ha mérges is és haragszik valami miatt, az csak a külső, csak egy szint. Azon felül van egy rendesebb is, ha eléred. Egy olyan szint, ahol már nem haragszik meg semmi, hanem ink ő izél, hogy nem kellett volna haragudnia hisz te olyan aranyos, jó, szeretnivaló stb tulajdonság vagy. És ha tudod hogy szeret, akkor akár 0 önbizalommal is állj elé és mutasd ki, mond ki azt amit érzel, mert neki lehet, hisz tudod hogy szeret és elfogad olyannak amilyen vagy. De ha erre alapozva nem mész és mutatod ki, akkor azt is hiheti, hogy nem szereted stb..még ha nem is így van, de ezt fogja hinni. Mert a lányok/nők bizony kombinálnak, és neked kell kijavítanod azt. Nem fair, de nőuralom van. El kell fogadni. Sok szerencsét:D

2010. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jún. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!